EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Prava Kartal'dan yüzde 20 peşinatla konut sahibi olunabiliyor

İtibar İnşaat'ın Kartal'da hayata geçirdiği Prava Kartal projesinden konut sahibi olmak isteyenler yüzde 20 peşinatla banka kredisi kullanabiliyor.

Anadolu yakasının göz bebeği Kartal'da 7 bin 210 metrekarelik arazi üzerinde yükselen Prava Kartal projesinde toplam 186 konuta yer veriliyor. Alanları 64 metrekare ile 178 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlanmış konutların yer aldığı Prava Kartal'da konutların yanı sıra ticari birimler de bulunuyor.

Tamamlandığında yatırımcısına yüzde 40 oranında prim kazandırması beklenen Prava Kartal'da lansman öncesi satışlara kısa bir süre önce başlandı. Ön satış dönemine özel yüzde 25 indirimle satışa sunulan Prava Kartal projesinde; 1+1 daireler 322 bin 500 TL'den, 2+1 daireler 454 bin TL'den, 3+1 daireler ise 899 bin TL'den başlayan fiyatlarla sahiplerini bekliyor.

"İstanbul'a yeniden aşık olacaksınız" sloganıyla yola çıkan Prava Kartal; havalimanına 27 dakika, metroya 7 dakika, iskeleye 5 dakika, Marmaray ve Yüksek Hızlı Tren'e ise 3 dakikalık mesafede inşa ediliyor. 4 bin 300 metrekaresi yeşil alanlara ayrılan projenin sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi ve kapalı otoparka yer veriliyor. Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.pravakartal.com adresinden ya da numaralı telefondan erişilebiliyor.