EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Portre Sahil'den yüzde 30 peşinatla konut sahibi olunabiliyor

Anadolu yakasının değerlenmeye devam eden lokasyonları arasında gösterilen Pendik'te hayata geçirilen Portre Sahil projesinde lansmana özel fırsatlar sunuluyor.

Kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında Akbulut İnşaat, Arma Yapı ve Özdemir İnşaat tarafından inşa edilen Portre Sahil projesinde toplam 137 adet konuta yer vriliyor. Tüm dairelerin deniz manzarasına cepheli olduğu projede, 2+1’ler 95 ile 126 metrekare, 3+1’ler 126 ile 128 metrekare arasında değişirken, 4+1 daireler 151 ile 187 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Toplam 5 bin 500 metrekarelik alan üzerinde Pendik sahile yakın bir noktada konumlanan projede konut fiyatları 499 bin 500 TL'den başlıyor. Yüzde 30 peşinatla Eylül 2018’e kadar şirket bünyesinde taksit imkanı sunulan projeden kişiye özel esnek ödeme seçenekleriyle de kolayca konut sahibi olunabiliyor.

Yüzde 80’i peyzaj ve sosyal tesis alanına ayrılan Portre Sahil’de; Kapalı- açık yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, buhar odası, basketbol sahası, yürüyüş parkuru, kafe, restaurant, çocuk parkı ve oyun alanlarından oluşan sosyal tesisler yatırımcılara sunuluyor. İnşa çalışmalarının devam ettiği projede yaşam Ekim 2018’de başlayacak.

İstanbul’un birçok noktasına dakikalarla ulaşma avantajı sunan Portre Sahil, lokasyonuyla da dikkat çekiyor. Portre Sahil’in önünde yer alan Yüksek Hızlı Tren istasyonu yatırımcıların projeye ilgisini arttırırken, diğer tüm ulaşım araçlarına yakınlığı da konut alıcılarına büyük avantaj sağlıyor. Resmi kurumlara ve Pendik Marina’ya yürüme mesafesinde bulunan Portre Sahil; metroya 900 metre, Tuzla Marina’ya 8 kilometre, Sabiha Gökçen Havaalanına ise 10 kilometre uzaklıkta yer alıyor.