EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Portre Pendik'te yüzde 12 indirim avantajı devam ediyor

Akbulut İnşaat imzasıyla Anadolu yakasının hızla gelişen bölgelerinden Pendik'te yükselen Portre Pendik projesinde peşin ödemelerde yüzde 12 indirim fırsatı sunuluyor.

Anadolu yakasının en değerli alanlarından biri olan Pendik'te 3 bin metrekarelik arsa üzerinde konumlandırılan Portre Pendik projesinde satışlar geçtiğimiz günlerde başladı. Toplamda 92 dairenin yer aldığı projede alanları 148 metrekare olan 3+1 dairelerin yanı sıra 4+1 dubleks ve 5+1 dubleks daireler de yer alıyor.

İki bloktan oluşan projede peşin ödemelerde yüzde 12 oranında indirim yapılıyor. Banka kredisine uygun olan projede firma bünyesinde kişiye özel ödeme koşulları sunuluyor. Portre Pendik'te yer alan 3+1 daireler 50 bin TL'den, 4+1 dubleks daireler 1 milyon 100 bin TL'den, 5+1 dubleks daireler ise 1 milyon 200 bin TL'Den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Adalar ve deniz manzarasına sahip olmasıyla dikkat çeken proje Pendik Marina'ya 3 dakikalık mesafede yer almasıyla yatırımcıdan büyük ilgi görüyor. Ekim 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen projenin örnek dairesi hazır durumda.