EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Portre Pendik geniş daireleri ve lokasyonuyla dikkat çekiyor

Akbulut İnşaat, Özdemir İnşaat ve Arma Yapı ortaklığında Pendik'te yükselecek olan Portre Pendik, geniş daireleriyle rahat ve konforlu bir yaşam sunuyor.

İstanbul'un Anadolu yakasında değeri her geçen gün artan bölgelerin başında gelen Pendik'te konumlandırılan Portre Pendik projesi 4 bin 474 metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor. Sunduğu deniz ve Adalar manzarasıyla dikkat çeken projede alanları 148 metrekare ile 258 metrekare arasında değişen 3+1, 4+1 dubleks ve 5+1 dubleks tipinde dairelere yer veriliyor.

Yüzde 75'i yeşil alanlara ayrıldı

Topladma 92 dairenin bulunduğu proje 9 ve 15 katlı 2 bloktan oluşuyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında havuz, sauna, buhar odası, çok amaçlı spor salonu, kafe, çocuk parkı, hobi odasının ve her daire için kapalı otopark ayrıcalığı sunuyor. Daire fiyatlarının 580 bin TL ile 1 milyon 300 bin TL arasında değişiklik gösterdiği projenin 3 bin 381 metrekaresi ise peyzaj alanlarına ayrılmış durumda.

Teslimlere 2017 Temmuz ayında başlanacak

Geniş daireleriyle özellikle çocuklu ailelerin ilgi gösterdiği Portre Pendik; ulaşım akslarına 2 dakika, Aralık 2016'da hizmete girecek olan metroya, E-5, İDO iskelesine ve sahil yoluna 5 dakika, Pendik Marina ve Pendik Devlet Hastanesi'ne 7 dakika, Sabiha Gökçen Havaalanı'na ise 10 dakika mesafede bulunuyor. Yüzde 60'ının satışları tamamlanan projenin teslimlerine Temmuz 2017'de başlanması planlanıyor.