EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Portre Metro'da fiyatlar 410 bin TL'den başlıyor

Akbulut İnşaat, Arma Yapı ve CK Group ortaklığında Pendik'te yükselen Portre Metro, 410 bin TL'den başlayan fiyatlarla ve kişiye özel ödeme koşullarıyla satışa çıktı.

Ulaşım yatırımlarının artması ve kentsel dönüşüm çalışmalarının hızlanmasıyla değeri günden güne artan Pendik'te E-5 yanyol üzerinde yükselen Portre Metro projesinde toplam 96 daireye yer veriliyor. Satışlarına geçtiğimiz günlerde başlanan proje iki bloktan meydana geliyor. Alanları 125 metrekare ile 265 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 5+1 tiplerinde dairelerin bulunduğu Portre Metro projesinde teslimlere Kasım 2018'de başlanacağı tahmin ediliyor.

Metroya olan yakınlığıyla oturumcusuna trafiksiz bir hayat, yatırımcısına ise karlı bir yatırım fırsatı sunan Portre Metro projesinden kişiye özel ödeme seçenkeleriyle kolayca konut sahibi olunabiliyor. Projede 2+1 daireler 410 bin TL'den, 3+1 daireler 550 bin TL'den, sınırlı sayıdaki 5+1 daireler ise 1 milyon 50 bin TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcıya sunuluyor.

Portre Metro projesi sahil yoluna 750 metre, hızlı tren istasyonuna 400 metre, Pendik Marina İDO'ya 900 metre, alışveriş merkezlerine 2 kilometre, okul ve hastanelere 30 metre, Tuzla Marina'ya 4 kilometre, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 10 kilometre, TEM'e 5 kilometre mesafede yer alıyor. Projeyle ilgili ayrıntılı bilgiye www.portremetro.com adresinden ulaşılabiliyor.