EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Porta Vadi’de 60 ay 0 faizle konut satın alma şansı

Tüm Yapı tarafından İstanbul’da iş ve yaşamın merkezi Kağıthane ilçesinde Cendere Vadisi'nde konumlandırılan Porta Vadi’de faizsiz kampanya!

İstanbul Avrupa Yakasının kentsel dönüşüm merkezi ilçelerinden Kağıthane Cendere Vadisi lokasyonunda sektöre kazandırılan Porta Vadi projesinde hiç peşinatsız 60 ay 0 faizle konut sahibi olma imkânı sunuluyor.

Cazip ödeme imkanları sunulan Porta Vadi projesinde faizler sıfırlandı. Konut sahibi olmak ve prestijli bir yaşamın kapılarını aralamak artık çok daha kolay! Hiç peşinat ödemeden 60 ay faiz ve yüzde 0 faizle satışa sunulan Porta Vadi projesindeki dairelerden birine sahip olabilirsiniz.
4 blok şeklinde Cendere Vadisi’nde yükselen Tüm Yapı Porta Vadi projesinde 72 tane daire, 166 ofis ve 20 adet mağaza yer alıyor.

İstanbul’un merkezi ilçelerinden Kağıthane’de bulunan Cendere Vadisi’nde konumlandırılan Porta Vadi konut projesinde fiyatlar 900 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Alıcısına yüksek prim vaat eden iş ve yaşamın merkezindeki prestijli projede her zevke, her bütçeye ve her ihtiyaca uygun 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde geniş bir yelpazeye hitap eden konut alternatifleri yer alıyor.

Şehrin iş ve yaşam merkezinde prestijli bir yaşama kapılarını açmak isteyenler www.portavadi.com internet adresi üzerinden bilgi talep formu gönderebilir ve projedeki kampanyalardan faydalanarak konut sahibi olabilirler.

Fiyatların 900 bin TL’den başladığı Tüm Yapı tarafından Cendere Vadisi’nde inşa edilen Porta Vadi lüks konut projesinde 1+1’den 4+1’e kadar daire seçenekleri sunuluyor. Projede geliştirilen kampanya kapsamında daire sahibi olmak isteyenlere 60 ay vade farksız vadelendirme imkânı tanınıyor. Projede daire sahibi olmak kolaylaştırılıyor.