EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Point Bornova Rezidans'ta son düzlüğe girildi

Kavuklar Gayrimenkul Yatırım imzasıyla hayata geçirilen Point Bornova Rezidans'ta çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Projenin teslimlerine yaz sonunda başlanacak.

İnşaat çalışmalarının devam ettiği Point Bornova'da sona yaklaşıldı. İçerisinde Point Bornova AVM'nin de yer aldığı İzmir'in en büyük karma projesi olan Point Bornova'nın 624 konutluk rezidans bölümünün bu yaz sonunda sahiplerine teslim edilmesi bekleniyor. 50 katlı tek blokta 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşan Point Bornova Rezidans'tan projenin diğer bölümlerine ulaşımı sağlayacak asansörlerle ilgili çalışmalar da devam ediyor.

Rezidansların iç dizaynı çalışmaları sürüyor

Bu ay sonunda tamamlanacak olan cephe aydınlatmasıyla birlikte projenin ayrıntılarının ve mimarisinin detaylıca incelenebileceği projeyle ilgili bilgi veren Kavuklar GY Satış Müdürü Fatih Topaloğlu, "23 ayda sona yaklaştığımız projenin dış cephesinde çalışmalar sona erdi. Rezidans için özel üretilen ve yaşayanların manzarayı içlerine güvenle sindirecekleri balkon korkulukları ve doğramalar yerlerine takıldı. Yaklaşık 10 haftadır dairelerin iç dizaynını sürdürüyoruz. En kaliteli malzemeleri seçtiğimiz projede işçilikten de taviz vermiyoruz. Kavuklar GY güvencesiyle sahiplerine teslim edeceğimiz dairelerde en ufak bir işçilik hatasına dahi göz yumamayız. Bu nedenle son derece titiz çalışıyoruz. Projenin asansörlerinin montajı tamamlandı. Banyo dolapları teslim alındı, montaj aşamasına gelindi." diye konuştu.