EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Piyalepaşa İstanbul'da yüzde 0,83 faiz oranıyla 240 ay vade fırsatı

Piyalepaşa Gayrimenkul'ün Beyoğlu'nda konumlandırdığı Piyalepaşa İstanbul projesinde yüzde 0,83 faiz oranıyla 240 ay vade ve 60 ay sıfır faiz fırsatı sunuluyor.

Emlak Konut öncülüğünde, KONUTDER ve GYODER’in desteğiyle gerçekleşen yeni konut seferberliğine destek veren Piyalepaşa İstanbul projesinde; yüzde 20 peşin, 240 ay vade, yüzde 0,83 faiz fırsatına ek olarak, yüzde 35 peşin, 60 ay vade ve yüzde 0 faiz oranı ile ev sahibi olma şansı sunuluyor.

Yüzde 1 KDV avantajıyla satışların devam ettiği proje 82 dönüm arazi üzerinde yükseliyor. Projede stüdyodan 4+1'e kadar değişen farklı büyüklük ve tipte toplam 760 konut ve 190 rezidansın yanı sıra ofis, otel ve Alışveriş Sokağı da (AVS) yer alıyor.

Piyalepaşa İstanbul, yeni konut seferberliği kampanyasının yanı sıra dileyenlere 0 faizle 60 ay vade fırsatına ek olarak yüzlerce ödeme seçeneği de sunuyor. Konutlar için satış metrekaresi 10 bin TL’den, rezidanslar için ise 12 bin TL’den başlıyor. Projenin 2018'in son çeyreğinde teslim edilmesi planlanıyor.