EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Piyalepaşa İstanbul'da satışlar tüm hızıyla sürüyor

İstanbul'un tarihi semtlerinden Beyoğlu'nda başlayan kentsel dönüşüm projesi kapsamında hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul'da fiyatlar 706 bin 200 TL’den başlıyor.

Lokasyon açısından oldukça değerli bir bölgede yükselen Piyalepaşa İstanbul projesi konut, rezidans, ofis, otel ve alışveriş sokağı oluşan karma bir proje olarak hayata geçiriliyor. Semt kültürünü yeniden canlandırmak amacıyla Selçuklu ve Osmanlı mimarisinden izler taşıyan projede farklı ihtiyaçlara yönelik 760 daire ve 190 rezidans bulunuyor. Stüdyodan 4+1'e kadar değişen farklı tipte dairelerin yer aldığı Piyalepaşa İstanbul'da konutların büyüklükleri ise 55 metrekare ile 207 metrekare arasında değişiyor.

120 mağaza yer alıyor

İstanbul'un yeni alışveriş merkezi olmaya aday olan alışveriş sokağı 550 metre uzunluğu ve 17 metre genişliğe sahip. 120 mağazanın yer alacağı alışveriş sokağı ile projeye yaşayan bir mahalle dokusu kazandırılacak. Projenin 3 bin 500 metrekarelik kapalı sosyal tesis alanında ise fitness salonu, basketbol sahası, kapalı havuz, çocuk havuzu, sauna, buhar odası, SPA ve çocuk oyun alanları bulunacak.

Yüzde 48'i yeşil alana ayrıldı

Teslimlerine 2018 yılı içerisinde başlanacak olan Piyalepaşa İstanbul’da konutların satış fiyatı 837 bin 800 TL, rezidansların fiyatı ise 706 bin 200 TL’den başlıyor. Yüzde 48'i yeşil alana ayrılan Piyalepaşa İstanbul; İstiklal Caddesi, Karaköy, Kabataş, Nişantaşı ve Beşiktaş gibi şehrin cazibe merkezlerine ile D-100 karayolu ve çevreyolu bağlantılarına, Dolmabahçe ve Kâğıthane tünellerine, Çağlayan Adliyesi ve hastanelere yakın konumuyla da ön plana çıkıyor.