EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Piyalepaşa İstanbul'da fiyatlar 800 bin TL'den başlıyor

Polat markası tarafından Beyoğlu'nda konumlandırılan Piyalepaşa İstanbul projesinde fiyatları 800 bin TL'den başlayan konutlar için çok özel ödeme imkanları sağlanıyor.

Sektörün köklü ismi Polat tarafından Beyoğlu’nda konumlandırılan Piyalepaşa İstanbul projesinde hayata 2018 yılında başlayacak. Projede fiyatlar ise 800 bin TL'den başlıyor.

Polat markasının köklü tarihi ve deneyimleriyle hayata kazandırılan istanbul Avrupa Yakası Beyoğlu’nda konumlandırılan merkezi proje Piyalepaşa İstanbul’da konut satın almak isteyenlere yılın son kampanyası başladı.

Özel sektör tarafından hayata geçirilen en büyük kentsel dönüşüm projesi olma özelliğini taşıyan Piyalepaşa İstanbul’da 60 ay vadeli ve 0 faiz ve 120 ay vade yüzde 0,45 faizli ödeme seçenekleri bulunuyor.

Fiyatlar 800 bin TL’den başlıyor


Piyalepaşa İstanbul’dan ev almak isteyenler, bu hayallerine 30 Kasım 2017 tarihine kadar geçerli olacak 60 ay vadeli 0 faiz ve 120 ay vade % 0,45 faizli özel kampanyası ile ulaşabilirler. Ödeme konusunda kişiye özel yüzlerce ödeme seçeneği sunan Piyalepaşa İstanbul’da konut fiyatları 800 bin TL’den başlıyor.

Şehrin tam merkezinde yaşayan yatırım avantajı“Beyoğlu’nda yaşayan bir yatırım için gelin ödeme planınızı birlikte yapalım” çağrısında bulunan Piyalepaşa İstanbul, sosyal donatıları ve kişiye özel ayrıcalıklı ödeme seçenekleriyle cazip fırsatlar sunuyor. Ulaşım açısından merkezi bir konumda bulunan Piyalepaşa İstanbul, Beyoğlu İstiklal Caddesi, Karaköy, Kabataş, Nişantaşı ve Beşiktaş gibi şehrin cazibe merkezlerine sadece birkaç dakika mesafede. İçerisinde ulaşım imkânı da bulunan proje D-100 karayolu ve çevreyolu bağlantılarına, Dolmabahçe ve Kâğıthane tünellerine, Çağlayan Adliyesi ve hastanelere yakın konumuyla da ön plana çıkıyor.Beyoğlu’nun ruhunu yansıtıyor82 dönüm arazi üzerinde konumlandırılan Piyalepaşa İstanbul’da 1+0’dan 4+1’e kadar değişen farklı büyüklük ve tipte 760 konut ve 190 rezidansın yanı sıra ofis, otel ve Alışveriş Sokağı (AVS) da yer alıyor. 550 metre uzunluğunda ve 17 metre genişliğindeki Alışveriş Sokağı’nda ulusal ve uluslararası 120 mağaza yer alıyor. 2 katlı Alışveriş Sokağı’nda mağazaların yanı sıra 9 salonlu sinema kompleksi, zengin fastfood noktaları ile farklı damaklara hitap eden seçkin restoran ve kafeler bulunuyor. Yürüyüş yolu üzerindeki 2500 metrekarelikspor merkezinde fitness’tan basketbol sahasına, yüzmeden pilatese kadar birçok farklı sporu yapma imkânı bunuyor.Alışveriş Sokağı 2018’de açılıyorAçık alanda mağazaların yer aldığı Alışveriş Sokağı (AVS) adeta alış veriş merkezi konforu sunuyor. Yaklaşık 3.900 araçlık 4 katlı otopark alanı bulunan Piyalepaşa İstanbul’da daire sahipleri ve ziyaretçiler arabalarını rahatlıkla park edip, dolaşabilecekler. Kısa süreli park, taksi ve vale imkânlarının yanı sıra metrobüs ve metrolara shuttle hizmeti gibi avantajları bulunan Piyalepaşa İstanbul AVS’de yıl içerisinde çeşitli kültür sanat etkinlikleri de yapılacak. Piyalepaşa İstanbul’un simgesi olan Saat Kulesi adeta bir kültür sanat merkezine dönüştürülecek. 700 metrekarelik bir sergi salonunun yer alacağı mekânın 1.000 metrekarelik bir kullanım alanı sunuyor. AVS’nin ilk etabı 2018 yılında açılıyor.