EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Piyalepaşa İstanbul, CNR Emlak Fuarı’nda görücüye çıkıyor

Polat tarafından İstanbul'un göz bebeği Beyoğlu'nda konumlandırılan karma proje Piyalepaşa İstanbul, CNR Emlak Fuarı'nda yatırımcılarla buluşmaya hazırlanıyor.

Türkiye’nin özel sektör tarafından gerçekleştirilen en büyük kentsel dönüşüm projesiPiyalepaşa İstanbul, 17-20 Kasım 2016 tarihleri arasında, CNR EXPO Yeşilköy'de düzenlenecek CNR Emlak Fuarı’nda ulusal ve uluslararası yatırımcılarla bir araya geliyor. 800 milyon dolarlık yatırımla Beyoğlu’nun kalbinde 82 dönüm arazi üzerinde hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul'da stüdyodan 4+1’e kadar değişen farklı büyüklük ve tipte 760 konut ve 190 rezidansın yanı sıra ofis, otel ve alışveriş sokağı da yer alıyor.

Ödeme konusunda kişiye özel yüzlerce ödeme seçeneği sunan Piyalepaşa İstanbul’da konutlar 837 bin TL’den, rezidanslar ise 700 bin TL’den başlıyor. Projeden konut sahibi olmak isteyenler herhangi bir kredi masrafı ödemeden 24 aya kadar sıfır faiz, 60 aya kadar yüzde 0,42, 120 ay arasında ise yüzde 0,70 faiz oranlarıyla ödeme planını şekillendirebiliyor. Piyalepaşa İstanbul’da, bu ödeme seçeneklerinin yanı sıra kişiye özel farklı yüzlerce ödeme planı da yapılabiliyor. Projeden yatırım yapmak isteyenler, Piyalepaşa İstanbul satış ofisinde yer alan örnek daireleri birebir deneyimleyerek daire-konut seçimlerini de yapabiliyor.

Piyalepaşa İstanbul, emlak sektörünün önemli isimlerini ve dev projeleri yatırımcılarıyla bir araya getiren Türkiye’nin en büyük emlak fuarında 8. hall C02 numaralı stantta ziyaretçilerini bekliyor.