EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Pırlanta Konutları 5’te 210 bin TL’ye 3+1 daire!

Büyük İnşaat tarafından Malatya’nın rağbet gören ilçelerinden Yeşilyurt’ta konumlandırılan Pırlanta Konutları 5 projesinde 3+1 daire seçenekleri yer alıyor.

Malatya’nın Yeşilyurt ilçesinde Büyük İnşaat imzasıyla yükselen Pırlanta Konutları 5 projesinde yer alan dairelerin tamamı 170 metrekare büyüklüğünde ve 3+1 kat planında tasarlanıyor.

Büyük İnşaat kalitesiyle Yeşilyurt ilçesine bapğlı Hoca Ahmet Yesevi Mahallesi’nde yaşama kazandırılan Prılanta Konutları 5 projesinde yer alan dairelerin planları, teslim tarihleri ve güncel fiyat listesini sizler için derledik. Pırlanta Konutları 5 Malatya projesine ilişkin tüm detayları Konut Haberi sitemizden takip edebilirsiniz.

Büyük İnşaat Pırlanta Konutları 5 Malatya projesi 7 katlı 2 blok şeklinde yükseliyor. Pırlanta Konutları projesinin beşinci etabı olarak yükselen projede yer alan bloklar dikey formatta ve 7’şer katlı olacak şekilde dizayn ediliyor.
Pırlanta Konutları 5 projesinde yer alan daire seçeneklerinin tamamı 170 metrekare büyüklüğündeki 3+1 kat planında dizayn edilen dairelerden meydana geliyor. Karma konsept ile yükselen Pırlanta Konutları 5 projesinde konut seçeneklerinin yanı sıra 4 adet de dükkana yer veriliyor.

FİYAT LİSTESİ

Pırlanta Konutları 5 projesinde anahtar teslimlerinin ise Mayıs 2019 tarihinde yapılması hedefleniyor. Zengin sosyal olanakları ve merkezi konumu ile beğeni toplayan projede Ağustos 2018’den bu yana topraktan satış alınıyor. Projede yer alan dairelerin fiyatları ise 210 bin TL’den başlangıç göstererek 240 bin TL’ye kadar yükseliyor.

ÖDEME PLANLARI

Yüzde 50 peşinat ile konut sahibi olunabilen Pırlanta Konutları 5 projesinde geri kalan yüzde 50’lik konut bedeli ise teslime kadar çeşitli planlarla tahsil edilebiliyor.

SOSYAL OLANAKLAR

Pırlanta Konutları 5 projesinde yer alan sosyal olanaklar arasında ise;

  • Açık otopark

  • Güvenlik

  • Peyzaj alanları

  • Yeşil alanlar

  • Kamelyalar

  • Dinlenme alanları

  • Çocuklar için oyun alanları

  • Site girişinde uzaktan kumandalı bariyer sistemi yer alıyor.