EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Piev Mevlana Evleri'nde ayda 2 bin TL kira geliri garantisi

Sektörün önemli isimlerinden Pusal İnşaat kalitesiyle Bornova’da yükselecek Piev Mevlana Evleri uygun fiyatları ve sosyal yaşam alanları dikkat çekiyor.

Pusal İnşaat tarafından İzmir Bornova’da hayata geçirilen Piev Mevlana Konutları projesi 11 bin metrekare arazi üzerinde 2 blok ve 104 daireden oluşuyor. En az 2 bin TL kira geliri garantisi olan projenin tamamı 2+1 dairelerden oluşuyor. Projede dairelerin boyutları 100 metrekare ile 103 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Sosyal donatıları ve konumu ile dikkatleri üzerine çeken projede fiyatlar 330 bin TL ile 400 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Projeden daire sahibi olanlara ve gayrimenkul yatırımı düşünenlere ayda 2 bin TL kira geliri veriliyor.

Uygun ödeme koşulları sunan projede yüzde 25 peşinat ve geriye kısım için bankalardan konut kredisi alınmasına imkan tanınıyor.

11 bin metrekare alan üzerinde İzmir’in gözde ilçesi Bornova’da konumlandırılan projede 1 ticari ünite ve toplam 104 daire bulunuyor. Dairelerin tamamı 100-103 metrekare aralığında 2+1 konut tipinde tasarlandı.

Bünyesinde sağladığı birçok sosyal yaşam donatısıyla benzerlerinden farklılık gösteren ve bu alanda hem oturumcu hem de yatırımcıyı cezbeden Piev Mevlana Evleri’nde anahtar teslimlerinin ise 2018 yılının Aralık ayında gerçekleştirilmesi bekleniyor.

En düşük konut fiyatının 330 bin TL; en yüksek konut fiyatının ise 400 bin TL olarak belirlendiği Piev Mevlana Evleri’nin sosyal donatıları arasında açık ve kapalı otopark, kameralı güvenlik hizmetleri, Türk hamamı, fitness merkezi, sauna ve kapalı yüzme havuzu bulunuyor. Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış proje ayrıca aylık 2 bin TL kira geliri vaat ediyor.

Projede anahtar teslimlerin 2018 yılının Aralık ayında gerçekleştirilmesi planlanıyor.