Validebağ Konakları
1 Yıl Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detayı
EVORA İzmir
3 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı
Nef Basın Ekspres
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Basın Ekspres İstanbul Avrupa / Bağcılar Proje Detayı

Piazza'da yüzde 0 faiz 60 ay vade ya da yüzde 0,50 faiz 120 ay vade imkanı!

Rönesans Gayrimenkul tarafından İstanbul Maltepe’de hayata geçirilen Piazza projesinde konut bloğunda 641 bin TL’den başlayan fiyatlarla 60 ay yüzde 0 faiz imkanı!

İstanbul Anadolu Yakasının gözde ilçelerinden Maltepe’de hayata geçirilen karma proje Piazza’da konut teslimleri Haziran 2018 tarihinde gerçekleştirilecek. Kısa bir süre sonra yaşamın başlayacağı projede ofisler, konutlar ve büyük bir alışveriş merkezi bulunuyor.

Karma konseptli projenin konut bloğunda çok özel bir kampanyaya imza atıldı. Projenin konut bloğundan daire sahibi olmak isteyenlere özel 641 bin TL’den başlayan fiyatlarla 60 ay vade yüzde 0 faiz imkânı ya da 120 ay vade yüzde 0,50 kredi faizi imkânı ile satışlar devam ediyor.

Toplam 230 adet konuta yer verilen projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 3+1 dubleks tipinde tasarlanmış konutlara yer veriliyor. Prestijli bir yaşam vaat eden projede konut alıcısına zengin seçenekler ve geniş bir yaşam alanı fırsatı sunuluyor.

Konut kredisi faiz oranlarının her geçen gün yükselmeye başladığı günlerde konut alıcısını daha iyi fırsatlarla karşılaştırmak isteyen Rönesans Gayrimenkul Piazza projesinde konut sahibi olmak isteyenlere uzun vadeli faizsiz ya da düşük faizli imkanlarla konut sahibi olma imkânı sağlıyor.

Teslimlerin kısa bir süre başlayacağı proje İstanbul Anadolu Yakasının yeni cazibe merkezlerinden Maltepe’de sektöre kazandırılıyor.
378 milyon Euro yatırım değeriyle yükselen Rönesans Gayrimenkul projesi Piazza Maltepe’ de konut fiyatları 641 bin TL’den başlangıç göstererek 1 milyon 853 bin TL’ye kadar çıkıyor. 1+1, 2+1, 3+1, 3+1 dubleks konseptinde tasarlanmış dairelerde teslimler haziranda.

Piazza’dan daire sahibi olmak isteyenler tercihleri doğrultusunda 60 ay yüzde 0 faiz ya da 120 ay yüzde 0,50 faiz oranı ile konut sahibi olma hayallerini gerçekleştirebiliyorlar.