EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Piazza'da kampanyadan yararlanmak için son gün 21 Kasım

Rönesans Gayrimenkul Yatırım'ın Maltepe'de hayata geçirdiği Piazza'da avantajlı ödeme koşulları 21 Kasım’a kadar devam ediyor. Projede fiyatlar 450 bin TL'den başlıyor.

Rönesans Gayrimenkul Yatırım tarafından 320 milyon euro yatırım değeriyle 42 bin metrekarelik alan üzerinde yükselen Piazza, 29 kattan meydana gelen 230 dairelik konut bloğu, 21 katlı ofis bloğu ve açık alanların yer aldığı alışveriş merkezinden oluşuyor. Piazza’da 59 ila 135 metrekare arasında değişen 1+1 daireler, 96 ila 157 metrekare arasında değişen 2+1 daireler, 152 ila 214 metrekare arasında değişen 3+1 daireler bulunuyor. Projede konutların 2018 yılının Mart ayında teslim edilmesi planlanıyor.

Daire fiyatlarının 450 bin TL’den başladığı Piazza’da liste fiyatları üzerinden peşin alımlarda yüzde 12 indirim, teslime kadar şirket içi vadeli ödeme seçeneği ve yüzde 5’ten başlayan peşinatlarla konut sahibi olma gibi ayrıcalıklar sunuluyor. Fiyat artışından etkilenmeden konut sahibi olmak isteyen yatırımcılar için avantajlı fiyatlar 21 Kasım’a kadar devam edecek.

Yüzde 40'ı ilk ayda satıldı

Lansmana çıktığı 7 Ekim tarihinden bu yana projenin yatırımcılardan büyük ilgi gördüğünü ifade eden Rönesans Gayrimenkul Yatırım Genel Müdürü Hasan Şimşek, “Maltepe’de hayata geçirdiğimiz Piazza karma kullanım projemiz konut, ofis ve açık alışveriş merkezinden oluşuyor. Bulunduğu lokasyon, mimari özellikleri ve avantajlı ödeme koşulları sayesinde yüzde 40’ı 1 ayda satıldı. Ortalama 5 bin beyaz yakalının çalışacağını öngördüğümüzde 230 özel rezidanstan oluşan dairelerin yatırımcısı için karlı olacağı ve yüksek kira getirisi sağlayacağını söyleyebiliriz” dedi.

Trafik sorununu ortadan kaldırıyor

Proje içerisinde yer alacak metro bağlantısı ile ulaşım yönünden oldukça rahat bir imkan sunan Piazza, bu bağlantı sayesinde şehrin birçok noktasına kolay ulaşım imkanı sağlıyor. Sabiha Gökçen Havaalanı’na 20 kilometre, sahil yoluna 3 kilometre mesafede olan proje E-5 ulaşım hattı üzerinde yer alıyor.