EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Piazza'da 0,79 faiz oranıyla 240 ay vade imkanı sunuluyor

Rönesans Gayrimenkul Yatırım imzasıyla İstanbul'un yatırım değeri yüksek bölgelerinden Maltepe'de inşa edilen Piazza'da 0,79 faiz oranıyla 240 ay vade imkanı sunuluyor.

Rönesans Gayrimenkul Yatırım, Maltepe’de inşa ettiği Piazza projesinde 240 ay vade kampanyası için kolları sıvadı. 26 katlı 230 dairelik konut bloğu, bir ofis bloğu ve açık alanların yer aldığı alışveriş merkezinden meydana gelen Piazza’da büyüklükleri 57 ile 212 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tipleri bulunuyor.

Aylık taksitler 3 bin 358 TL'den başlıyor

2018 yılı içerisinde teslim edilmesi planlanan konutların fiyatları 451 bin TL’den başlıyor. Hazırlanan yeni kampanya kapsamında yüzde 5 peşinat ile 60 ay vade farksız, 120 ay yüzde 0.45, 240 ay yüzde 0.79 vade oranları ile konut satışı yapılacak. Buna göre projede peşinatlar 22 bin 550 TL’den, taksitler ise 3 bin 358 TL’den başlıyor. Projede konut bedelinin tamamını peşin ödemek isteyenlere ise yüzde 12 oranında indirim yapılıyor.

Konut sahibi olmak isteyenler için bir fırsat niteliğinde

Rönesans Gayrimenkul Yatırım Genel Müdürü Hasan Şimşek, 240 ay vade kampanyasının 2017 yılında konut satışlarını hızlandırarak sektöre ivme kazandıracak bir gelişme olduğuna dikkat çekerek, “20 yıl vade konut alıcılarının alım kararını doğrudan etkileyecek bir kampanya. Bu kampanya ödemelerini uzun vadeye yaymak isteyenler için bir fırsat olacaktır. Biz de Piazza projemiz için 60 ay vade farksız ödeme planından 120 ve 240 ay vade imkanına kadar farklı ödeme seçenekleri sunarak vatandaşlarımızın konut alımını kolaylaştırmayı amaçlıyoruz” dedi.

Konut alımlarında vergi düzenlemeleri ile ilgili olarak Şimşek, “Konut projelerinde yüzde 18 KDV'den yüzde 8'e düşürülen KDV indiriminin Eylül sonuna kadar uzatılması damga vergisinin kaldırılması gibi gelişmeler konut alıcıları için büyük avantaj sunuyor” şeklinde konuştu.

Proje içerisinde metro bulunuyor

Proje içerisinde yer alacak metro bağlantısı ile ulaşım yönünden oldukça rahat bir imkan sunan Piazza, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 20 kilometre, sahil yoluna 3 kilometre mesafede konumlanıyor. E5 ulaşım hattı üzerinde yer alan Piazza, 2 bin 400 araçlık kapalı otoparkı ile ziyaretçilerine kolaylık sunuyor.