EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Piazza Maltepe'de fiyatlar 543 bin TL'den başlıyor

Rönesans Gayrimenkul tarafından Maltepe'de konumlandırılan Piazza projesinde sınırlı sayıda dairenin satışı devam ediyor. Projede fiyatlar 543 bin TL'den başlıyor.

Satışlarına Ekim 2016'da başlanan Piazza Maltepe projesinde konutların yüzde 80'i sahiplerini buldu. 320 milyon euro yatırım değeriyle yükselen projede; 26 katlı 230 dairelik konut bloğu, bir ofis bloğu ve açık alanların bulunduğu alışveriş merkezi yer alıyor. Büyüklükleri 60 ile 212 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tiplerinin yer aldığı Piazza Maltepe projesinde teslimlere Haziran 2018'de başlanacağı öngörülüyor. Daire fiyatlarının 543 bin TL'den başlangıç gösterdiği projeden konut sahibi olmak isteyenlere; peşin alımlarda yüzde 12 oranında indirim avantajı sağlanıyor.

Sabiha Gökçen Havaalanı’na 20 kilometre, sahil yoluna ise 3 kilometre mesafede konumlandırılan Piazza Maltepe projesinin basın toplantısında konuşan Rönesans Gayrimenkul Yatırım Genel Müdürü Hasan Şimşek, projenin konumu itibariyle önemli bir noktada yükseldiğini belirterek "Piazza projesinin ofis bölümünde yaklaşık 3 bin kişinin alışveriş merkezinde ise bin 500 kişinin çalışacağını öngördüğümüzde 230 özel rezidanstan oluşan dairelerin yatırımcısı için karlı olacağı ve yüksek kira getirisi sağlayacağını söyleyebiliriz. Trafik sorununun sıkça gündeme geldiği İstanbul’da özellikle ulaşım aksında yer alan projelere yoğun ilgi oluyor. Metro hattı gibi yatırımlar ziyaretçilerin projeye olan tercihini olumlu etkilediği gibi konut ve ofis projelerinin değerinin artmasını sağlıyor. Piazza’da yer alan ofis bloğu da ana arterler üzerinde yer almasının yanı sıra Sabiha Gökçen havaalanına yakınlığı, yeni finans merkezi ve karayolu bağlantıları ile dikkat çekiyor” dedi.