EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Perola Residence'ta fiyatlar belli oldu

Three Sun ve Cihangir Eğitim Kurumları ortaklığında hayata geçirilen Perola Residence projesinde satışlar başladı. Projede fiyatlar 260 bin TL'den başlıyor.

İstanbul'un değer kazanmaya devam eden bölgelerinden Basın Ekspres Yolu üzerinde inşa edilen Perola Residence projesinde lansman öncesi satışlara geçtiğimiz günlerde başlandı. Hem oturum hem de yatırım amaçlı tercih edilen proje satışa çıktığı günden itibaren konut alıcından büyük ilgi gördü.

Toplamda 240 rezidans ve home ofisi bulunduğu projede teslimlere Aralık 2018'de başlanması hedefleniyor. Yatırımcısına yüksek oranda prim vadeden projede alanları 38 metrekare ile 231 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daireler bulunuyor. Stüdyo dairelerin 260 bin TL'den, 1+1 dairelerin 369 bin TL'den, 2+1 dairelerin 714 bin TL'den, 3+1 dairelerin ise 1 milyon 100 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulduğu Perola Residence'tan konut sahibi olmak isteyenlere 24 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor.

E-5'e 5 kilometre, TEM Otoyolu'na 3 kilometre, Atatürk Havalimanı'na ise 6 kilometre uzaklıkta yükselen Perola Residence projesi tamamlandığında dairelerin minimum 3 bin 500 TL'den kiraya verilebileceği öngörülüyor. 2017 yılında tamamlanması planlanan metro hattının hemen yanında yükselen proje, Kuzey Marmara bağlantı yolu ile Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne de oldukça yakın bir konumda bulunuyor.

Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.perolaresidence.com adresinden erişilebiliyor.