EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Perola Residence'da teslimler Aralık 2018’de başlıyor

Cihangir Eğitim Kurumları-Three Sun işbirliğinde inşa edilen Perola Residence projesinde teslimler Aralık 2018’de başlıyor.

Basın Ekspress Yolu üzerinde yükselen Perola Residence’da avantajlı fiyatlar devam ediyor. Cihangir Eğitim Kurumları-Three Sun imzasıyla hayata geçirilen Perola Residence projesi, kolay ulaşımı ile dikkat çekiyor. Bu proje Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Marmara bağlantı yoluna yakın mesafede bulunuyor.

Stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire seçeneklerinden oluşan projede ayrıca 31 adet home office ve 2 adet ticari ünite yer alıyor. 3 blok olarak yükselen Perola Residence projesi 301 daireden meydana geliyor.

Yüzde 25 indirim fırsatı!

Perola Residence projesinde 1 Mayıs 2017 tarihine kadar indirimli fiyat avantajı sürüyor. Yüzde 20-25 indirim fırsatı sunulan projede daire fiyatları 250 bin TL seviyelerine kadar düşüyor. Yatırım amaçlı konut sahibi olanlar ise 1.200 TL’ye kiracı bulabilir. Perola Residence'da teslimlerin ise Aralık 2018'de başlaması öngörülüyor.

Perola Residence projesinde yüzme havuzu, fitness salonu, oyun odası, hamam gibi herkesin keyif alabileceği sosyal donatılar bir arada bulunuyor.

Atatürk Havalimanı'na 6 kilometre, E-5’e 5 kilometre, TEM Otoyoluna 3 kilometre uzaklıkta yer alan Perola Residence; Yavuz Sultan Selim ve Kuzey Marmara bağlantı oluna yakın mesafede konumlanıyor.