EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Permolit Boya, Galatasaray'ın kol sponsoru oldu

Galatasaray ve Permolit Boya bugün düzenlenen imza töreniyle resmen anlaştı. Galatasaray futbol takımı, formaların kollarında Permolit Boya logosunu taşıyacak.

Permolit Boya, sektördeki 35. yılında Galatasaray futbol takımına sponsor oldu. Galatasaraylı futbolcular, maç ve antrenmanlarda, Akçalı Boya A.Ş’ nin markalarından Permolit Boya'nın logosunu taşıyacak. Galatasaray, kol sponsorluğu için el sıkıştığı Permolit Boya ile sponsorluk anlaşmasını 6 Eylül Salı günü Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’da düzenlenen imza töreniyle duyurdu. Permolit logolu formalar, 7 Eylül'den itibaren Galatasaray Store'da satışa sunulacak.

"Birlikte çok daha güçlüyüz"

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek imza töreninde anlaşmayla ilgili olarak şunları söyledi: “Türkiye’nin dünya üzerindeki en tanınan sportif markası Galatasaray olarak, bu topraklardan doğan şirketlerle yaptığımız işbirliklerine ayrı bir önem veriyoruz. Sırtımızdaki Garenta, göğsümüzdeki Nef ve şimdi de formamızın kolunda taşıyacağımız Permolit Boya’nın Galatasaray ile birlikte çok daha büyük başarılara imza atacağına inanıyoruz. 15 Temmuz darbe girişiminden sonra uluslararası piyasalardaki hava Türkiye’nin sıkıntılı bir dönem geçireceği yönündeydi. Ama milletimiz demokrasiye de ekonomiye de sahip çıktı. Dünden daha çok çalışarak zorlukları kısa zamanda aştık. Daha ilk gün darbenin karşısında, demokrasinin yanında olduğumuzu belirtmiştik. Geldiğimiz noktada hem ülkemizle hem milletimizle hem Galatasaray ile hem de bu süreçte yatırıma, tanıtıma ara vermeyen sponsorlarımızla gurur duyuyoruz. Gördüğünüz gibi birlikte çok daha güçlüyüz. Bu vesileyle huzurlarınızda Akçalı Boya A.Ş. CEO'su Akın Akçalı’ya ve tüm Permolit Ailesi’ne de teşekkürlerimi sunuyor, atacağımız imzaların hepimize hayırlı olmasını diliyorum.”

"Spora desteğimiz sürecek"

Akçalı Boya A.Ş. CEO'su Akın Akçalı, düzenlenen imza töreninde sponsorluk anlaşmasıyla ilgili olarak şu değerlendirmeyi yaptı: "Türkiye'nin çıkardığı iki büyük marka, bu sponsorluk anlaşmasıyla aynı karede yan yana geliyor. Sektörünün ilk beş oyuncusu arasında yer alan şirketimiz, spora desteğini birçok kanaldan sürdürme gayretinde. Türkiye'nin en güzide spor kulüplerinden Galatasaray'ın futbol takımına verdiğimiz bu destek bunun örneklerinden sadece biri. İmzalanan anlaşmanın her iki tarafa da yeni başarılar getirmesini diliyorum."