EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Pera Plus'ta teslimlere Nisan 2019'da başlanacak

Dörtler Grup tarafından Adana Çukurova'da inşa edilen Pera Plus projesinde fiyatlar 270 bin TL'den başlıyor. Projenin teslimlerine Şubat 2018'de başlanması planlanıyor.

Adana'nın gelişmeye ve değerlenmeye devam eden bölgelerinden Çukurova'da 4 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Pera Plus projesinde toplam 78 adet konuta yer veriliyor. Şubat 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Pera Plus'ta 80 metrekarelik 2+1 daireler, 160 metrekarelik 2+2 daireler ve 100 metrekarelik 3+1 dairelere yer veriliyor.

Konut kredisi kullanarak konut sahibi olunabilen Pera Plus'ta, dileyenlere kişiye özel ödeme koşulları da sunuluyor. Tamamlandığında en küçük dairenin minimum 2 bin TL'den kiraya verilebileceği tahmin edilen Pera Plus'ta 2+1 daireler 270 bin TL'den, 3+1 daireler ise 330 bin TL'den başlayan fiyatlarla sahiplerini bekliyor.

Yatırımcısına yüzde 25 oranında prim vadeden projenin sosyal donatı alanları arasında fitness salonu, sauna, yetişkin ve çocuk yüzme havuzu, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, basketbol sahası, mini tenis kortu, mini futbol sahası bulunuyor. Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.peraplus.com.tr adresinden ya da 0322 271 06 06 numaralı telefondan erişilebiliyor.