EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Pendik Sahil Konakları'nda satışlar başlıyor

Sahil Konakları projesinin lansmanı 24 Mart'ta Esma Sultan Yalısı'nda gerçekleştirilecek. Projede yer alan dairelerin satışlarına lansmanın ardından başlanacak.

İstanbul Anadolu yakasının gelişen ilçelerinden biri olan Pendik'te her gün bir yeni projenin inşaatına başlanıyor. Kentsel dönüşüm bölgesi ilan edilmesi sebebiyle birçok gayrimenkul şirketinin bölgeye akın ettiği Pendik'te yeni bir projenin daha temelleri atılıyor.

Sahil Konakları adı verilen proje Evra Grup ve Has Kule imzasıyla yükselmeye hazırlanıyor. Adalar manzarasıyla dikkat çekecek olan projede 180 daire bulunuyor. 7 bin metrekare alan üzerine kurulacak olan Pendik Sahil Konakları projesinde 5 bin metrekarelik alan ise sosyal donatılar için ayrıldı.

Büyüklükleri 125 metrekare ile 193 metrekare arasında değişen 6 farklı daire tipinin yer aldığı proje lokasyonuyla göz dolduruyor. Pendik Sahil Konakları; Sabiha Gökçen Havalimanı'na 11 dakika, İDO iskelesine, Metro'ya ve E-5'e 4 dakika, TEM'e 8 dakika, Pendik Marina'ya 3 dakika, en yakın okul ve camiye 1 dakika, Hızlı Tren'e ise 2 dakikalık mesafede yer alıyor.

Sahil Konakları projesinin satışlarına 24 Mart 2016 Perşembe günü Esma Sultan Yalısı'nda yapılacak lansmanının ardından başlanması bekleniyor.