EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Pendik Sahil Konakları'nda satışlar başladı

Dün gerçekleştirilen lansmanla basın mensuplarına tanıtılan Pendik Sahil Konakları projesinden lansmana özel uygun ödeme koşullarıyla daire sahibi olunabiliyor.

İstanbul Anadolu yakasının ilk kentsel dönüşüm bölgelerinden biri olan Pendik'te, Evra Grup ve Has Kule ortaklığında hayata geçirilecek olan Pendik Sahil Konakları projesi dün gerçekleştirilen basın toplantısının ardından satışa çıktı. 7 bin metrekarelik alan üzerinde 180 daireden meydana gelen Pendik Sahil Konakları projesinde 5 bin metrekarelik alan da sosyal donatı alanları için ayrılıyor.

Komşuluk ilişkilerini canlandırmayı hedefliyor

Büyüklükleri 125 metrekare ile 193 metrekare arasında değişen 6 farklı daire tipinin yer aldığı Pendik Sahil Konakları'nda 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunuyor. Projede ayrıca komşuluk ilişkilerini güçlendirmek amacıyla site sakinlerine özel teraslar yer alıyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında yürüyüş alanları, spor kompleksleri, çocuk oyun alanları ve 2 katlı akıllı otopark yer alıyor.

Metrekare birim fiyatları 8 bin liradan başlıyor

Yaklaşık 2 yıl sonra sahiplerine teslim edilmesi planlanan proje ile ilgili bilgi veren Evra Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Topaloğlu toplantıda projeyle ilgili olarak “Pendik semti son yıllarda altyapı ve üstyapı projeleri ile çok değerlendi. Marinasıyla, sahil düzenlemesi ve ulaşım araçlarına yakınlığı sayesinde bölgede yapılan konut projelerinin metrekare fiyatları geçen yıl yüzde 33 artış gösterdi. Pendik'ten alınacak bir konut hem yaşam hem de yatırım için çok cazip. Has Kule ile birlikte inşa ettiğimiz projede metrekare fiyatlarımız 8 bin ile 12 bin TL arası değişiyor. Projemizin yatırım maliyeti ise 150 milyon TL olarak gerçekleşti. Konaklarımızı lansmana özel vadeli ödemede yüzde 15, peşin ödemede ise ilave yüzde 10 ödeme avantajı sunuyoruz” diye konuştu.

Ulaşım arterlerinin merkezinde

Lokasyonu sebebiyle yüksek prim garantisi vadeden Pendik Sahil Konakları; Sabiha Gökçen Havalimanı'na 11 dakika, İDO iskelesine, Metro'ya ve E-5'e 4 dakika, TEM'e 8 dakika, Pendik Marina'ya 3 dakika, en yakın okul ve camiye 1 dakika, Hızlı Tren'e ise 2 dakikalık mesafede yer alıyor.