EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Pendik Huzur Park ev fiyatları 349 bin TL’den başlıyor

Akbulut İnşaat ve Seydioğlu Grup tarafından İstanbul’un Pendik bölgesinde hayata geçirilen Huzur Park Pendik daire fiyatları lansmana özel 349 bin TL’den başlıyor.

İstanbul’un Pendik lokasyonunda Akbulut İnşaat ve Seydioğlu Grup tarafından yükselen Pendik Huzur Park projesi 2 blok şeklinde dizayn ediliyor.

3 bin 80 metrekare alan üzerinde konumlandırılan proje toplam 80 adet konuttan meydana geliyor. 3+1 ve 4+1 daire tiplerine yer verilen Huzur Park’ta 3+1 daireler 127 metrekare, 5+1 daireler ise 213 metrekare büyüklüğe sahip.

Huzur Park Pendik projesinde; kapalı otopark, fitness center, bisiklet parkusu, çocuk parkı, yürüyüş parkuru gibi sosyal donatılar bir arada yer alıyor.

Eylül 2018’de teslim edilecek

Huzur Park ev fiyatları 3+1 dairelerde 349 bin TL ile 535 bin TL’den, 3+1 dairelerde 695 bin TL ile 750 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Pendik Huzur Park projesi; Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne 2 kilometre, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 8 kilometre, İDO'ya 4 kilometre, TEM Otoyolu'na 10 kilometre, Özel Bölge Hastanesi'ne 3 kilometre uzaklıkta inşa ediliyor. Huzur Park Pendik projesinde teslimlerin Eylül 2018’de yapılması planlanıyor.