EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Pasifik İnşaat’tan Ankara’da yeni proje: Next Level Yıldız

Pasifik İnşaat, Ankara’da Next Level Yıldız projesi için kolları sıvadı. Next Level Yıldız’da her türlü ihtiyaca cevap verebilecek konut tipleri yer alıyor.

Pasifik İnşaat, Ankara Çankaya’da yeni proje hayata geçiriyor. Next Level Yıldız ismi verilen konut projesi, Dikmen Vadisi’nde 74 bin 178 metrekare üzerinde inşa edilecek. Next Level Yıldız, 400 bin metrekare inşaat alanına sahip.

HER TÜRLÜ İHTİYACA CEVAP VERECEK KONUT TİPLERİ

Next Level Yıldız, stüdyo ile 7.5+2 arasında değişen konut tiplerinden meydana geliyor. Next Level Yıldız’a ait iç, dış ve daire görselleri henüz açıklanmadı. Ayrıca Next Level Yıldız’daki dairelerin büyüklükleri, fiyatları ve ödeme koşulları da belli değil.

Next Level Yıldız projesinin hayata geçirileceği arsa alanı.

Next Level Yıldız projesi ile ilgili çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Next Level Yıldız ile ilgili tüm görsellere ve güncel bilgilere, Pasifik İnşaat tarafından açıklanır açıklanmaz konuthaberi.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

TOPLAM 750 KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

Çalışmaların devam ettiği Next Level Yıldız, toplam 750 konuttan meydana geliyor. Next Level Yıldız projesinin iç ve dış mimarisi Pasifik İnşaat’ın Next Level projelerini tasarlayan Brigitte Weber tarafından hazırlanacak.

Henüz satışların başlamadığı Next Level Yıldız projesi 1 milyar 250 milyon TL yatırım değerine sahip.