Nef Ormantepe
2 Yıl Sonra Teslim
Nef Ormantepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Avenue İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Avenue İstanbul İstanbul Avrupa / Büyükçekmece 443.000 TL - 1.100.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
1 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Sinpaş Finans Şehir
2 Yıl Sonra Teslim
Sinpaş Finans Şehir İstanbul Anadolu / Ümraniye 475.000 TL - 3.000.000 TL Proje Detayı

Pashacity doktor ve avukatlara özel olarak inşa ediliyor

Sistem İnşaat imzasıyla beyaz yakalılara özel olarak yükselen Pashacity projesi 15 milyon TL'lik yatırım bedeliyle hayata geçiriliyor.

Toplamda 42 home office dairenin yer aldığı Pashacity projesi Gaziosmanpaşa'da 3 bin metrekarelik arazi üzerinde hayata geçiriliyor. Büyüklükleri 68 metrekare ile 170 metrekare arasında değişen daire tiplerinin bulunduğu Pashacity'de 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerine yer veriliyor.

Eylül 2017'de teslim edilmesi öngörülen Pashacity projesi doktor ve avukatlara yönelik geliştirildi. Sağlık Bakanlığı’nın ayakta teşhis ve tedavi yönetmeliğine tam uygun olarak inşa edilen proje, bu özelliğiyle adeta doktorlara özel bir plaza görevi görecek. Doktorlar, merkezi konumu, danışma hizmeti, kapalı otoparkı ve 7-24 güvenliği ile Pashacity’deki muayenehanelerinde hastalarına en üst düzeyde hizmet verebilecekleri bir ortamda çalışma imkanı bulacak.

Sağlık kurumlarına ve adliye binasına oldukça yakın konumda bulunan Pashacity projesinda daire fiyatları 315 bin TL ile 970 bin TL arasında değişiyor. Banka kredisiyle daire sahibi olunabilen projede 14 dairenin, alanları 17 ile 120 metrekare arasında değişen yeşil alanlı terasları mevcut.