EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Parlamenterler Golf Life’ta temel atıldı: Fiyatlar 395 bin TL’den başlıyor

Parlamenterler Golf Life’ta temel atıldı. 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneklerinin yer aldığı Ankara Golfkent’te fiyatlar 395 bin TL’den başlıyor.

Ertan Çelik İnşaat tarafından arsası TURYAP’tan alınan üzerinde golf sahasının da bulunduğu alanda yaşama kazandırılan Parlamenterler Golf Life (Ankara Golfkent) projesinde temel atıldı. Fiyatların 395 bin TL’den başladığı Ankara Golfkent’te teslimlerin 2020 yılında yapılması planlanıyor.

ANKARA GOLFKENT FİYAT LİSTESİ (ARALIK 2018)

50 dönüm arsa üzerinde yükselen Parlamenterler Golf Life projesi; 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleri olmak üzere toplam 2 bin 640 adet konuttan meydana geliyor. Projede yer alan 2+1 daireler net 101 metrekare, brüt 118 metrekare, peşin 395 bin TL, 3+1 daireler net 124 metrekare, brüt 142 metrekare, peşin 495 bin TL, 4+1 daireler net 159 metrekare, brüt 178 metrekare, peşin 595 bin TL’den satışa sunulacak. Villalar ise net 203 metrekare, brüt 244 metrekare, müstakil bahçe kullanımlı, peşin 1 milyon 650 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

ANKARA GOLFKENT ÖDEME SEÇENEKLERİ (ARALIK 2018)

Parlamenterler Golf Life projesinin ödeme planı kapsamında 24 ay için 0 faiz, 36 ay için yüzde 0.58, 48 ay için yüzde 0.66 ve 60 ay için ise yüzde 0.88 vadeli ödeme seçenekleri bulunuyor. Bunun yanı sıra 2018 sonuna kadar peşin ödemelerde yüzde 30’a varan indirim uygulanıyor.

148 KONUT VE 20 VİLLAYI TURYAP SATACAK

Kat karşılığı inşaatı başlatılan ilk etabında müteahhit şirkete düşen 148 konut ve 20 villanın satış ve pazarlaması ise TURYAP tarafından yapılacak.

Parlamenterler Konut Yapı Kooperatif Başkanı Asım Kulak, projeyi hayata geçirmekten mutluluk duyduklarını ifade etti. Yeşil alanı bol ve sosyal donatısı çok fazla bir proje olacağını dile getiren Asım Kulak; “Bu proje gerçekleştiğinde inanıyorum ki, bölgenin daha çabuk kalkınmasına, gelişmesine öncü olacaktır” diye konuştu.

Temel atma törenine katılan TBMM Başkanvekili Levent Gök ise projede yatay mimarinin kullanılmasından duyduğu memnuniyeti ifade etti. Levent Gök, yeşil alan ve göletlerinin yanı sıra özellikle bir golf alanının Ankara’ya kazandırılması adına projenin çok önemli olduğunu dile getirdi.

ÖZELLİKLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

Hayatı zenginleştirici ve değerleştirecek tenis kortları, basketbol ve voleybol sahaları, yüzme havuzu gibi tüm spor branşların projede konumlandırıldığını belirten TURYAP Yönetim Kurulu Başkanı Azmi Sarıbay; “Ayrıca yaşlılar için sağlık merkezi bulunacak. Fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi de kuruyoruz. Projemizin amacı, burada bebekten en yaşlısına kadar tüm aile bireylerinin bir arada keyifli yaşayacağı alanlar oluşturuyoruz. Projenin içerisinde otel, hastane, okul, karakol gibi birçok yaşamı güzelleştiren ve kolaylaştıran her şey mevcut. Dışişleri Bakanımızda golf sporunu seviyor ve oynuyor. Diplomatik ilişkiler genellikle böyle golf sahası ortamında kuruluyor. Bu bağlamda da Ankara için önemli bir ortam oluşturacağını düşünüyorum” ifadelerini kullandı.