EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Park Residences Cadde'de konut sahibi olmayı kolaylaştıracak kampanya

İstanbul'un en değerli lokasyonlarından Bağdat Caddesi'nde yükselen Park Residences Cadde'de yeni başlayan kampanya kapsamında dolar kuru 3 TL'ye sabitlendi.

Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat'ın Bağdat Caddesi'nde konumlandırdığı Park Residences Cadde’de başlatılan yeni kampanya kapsamında dolar kuru 3 TL’ye sabitlendi. Kampanyayla ilgili açıklamada bulunan Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Güngör Çepni, "Döviz kurunda yaşanan dalgalanma sebebiyle projemizden ev sahibi olmak isteyenlerin zarar görmemesi için dolar kurunu peşin ödemelerde 3 TL olarak sabitledik. Geçmişte dolar kurunu sabitlemiş ve olumlu tepkiler almıştık. Satışımıza katkısı olduğunu görünce peşin ödemelerde aynı uygulamayı belli bir süre için başlattık. Ayrıca vadeli ödemek isteyen müşterilerimiz için de yüzde 10 peşinatla 120 aya varan 0,69 faizle çok cazip ödeme şartları yarattık. Her müşterimize, kişiye özel ödeme avantajları sunabiliyoruz" dedi.

Geniş daireleriyle dikkat çekiyor

44 katlı 4 bloktan oluşan proje içinde; fitness salonu, yoga stüdyosu, aletli pilates alanı, spinning stüdyosu, kişiye özel meditasyon dersleri, spa, sauna, hamam, şok duşlar, dinlenme odası, concierge ve güvenlik hizmetleri, ısıtma sistemli açık yüzme havuzu, manzaralı lounge alanları, çocuk ve genç oyun odaları, toplantı odaları, yürüyüş parkuru yer alıyor. Park Residences Cadde, çağdaş mimariye sahip, her biri 44 katlı dört binadan oluşuyor. 102 metrekare ile 690 metrekare arasında değişik yaşam tarzlarına hitap eden rezidanslar, iki çeşit 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve penthouse seçenekleri bulunuyor.

Yüksek prim vadediyor

Arazisinin 20 dönümlük kısmı yeşil alan olarak ayrılan Park Residence Cadde, yatırımcılar için de büyük prim imkanı veriyor. Yeni oluşan bölgelerin aksine, Bağdat Caddesi gibi değeri belli olan bir lokasyonda bulunan proje, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, 3. Havalimanı, Marmaray hızlı tren ile yeni metro hatları ve Avrasya Tüneli gibi dev ulaşım projeleriyle de değerine değer katacak.