EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Park Residences Cadde’de 60 ay yüzde 0 faiz imkanı!

Birleşik Gayrimenkul tarafından İstanbul’un Bağdat Caddesi’nde hayata geçirilen Park Residences Cadde projesinde 60 ay yüzde 0 faiz imkanı sunuluyor.

44 kat ve 4 bloktan oluşan Park Residences Cadde projesinde yüzde 20 peşinatla 0 faiz imkanı sunuluyor. Birleşik Gayrimenkul, Bağdat Caddesi’nin kalbinde yer alan projesi Park Residences Cadde’de bahara özel yeni bir kampanyaya başlıyor. Yüzde 20 peşinatla 5 yıl vadeli yüzde ‘0’ faiz ile konut sahibi olmak mümkün.

Park Residences Cadde’de, her ihtiyaca uygun daire seçenekleri bulunuyor. 102 metrekare ile 690 metrekare arasında değişik yaşam tarzlarına ve ihtiyaca hitap eden bu projede; iki çeşit 1+1 ve 2+1, iki çeşit 3+1 ve 4+1 hatta penthouse seçenekleri yer alıyor.

Park Residences Cadde’de; aletli pilates alanı, kişiye özel meditasyon dersleri, fitness salonu, yoga ve spinning stüdyosu, çocuk ve genç oyun odaları, toplantı odaları, yürüyüş parkuru, sauna, hamam, şok duşlar, dinlenme odası, concierge ve güvenlik hizmetleri, açık yüzme havuzu gibi sosyal donatılar bir arada bulunuyor.