EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Park Residences Cadde’de 60 ay sıfır faiz fırsatı!

Birleşik Gayrimenkul tarafından Bağdat Caddesi’nin merkezine inşa edilen Park Residences Cadde projesinde 60 ay sıfır faiz imkanı sunuluyor.

Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş’nin sahibi olduğu Park Residences Cadde projesinde satışlar devam ediyor. İstanbul’un en gözde lokasyonlarından birinde yer alan Park Residences Cadde’de, yüzde 20 peşin ve kalanı 5 yıl vadeli ‘0’ faiz imkanı sunuluyor.

Park Residences Cadde’de, her ihtiyaca uygun farklı daire büyüklükleri yer alıyor. 102 metrekare ile 690 metrekare arasında değişik yaşam tarzlarına ve ihtiyaca hitap eden bu projede; iki çeşit 1+1 ve 2+1, iki çeşit 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunuyor.

44 kat ve 4 bloktan oluşan Park Residences Cadde projesinde; fitness salonu, yoga ve spinning stüdyosu, aletli pilates alanı, kişiye özel meditasyon dersleri, spa, sauna, hamam, şok duşlar, dinlenme odası, concierge ve güvenlik hizmetleri, ısıtma sistemli açık yüzme havuzu, manzaralı lounge alanları, çocuk ve genç oyun odaları, toplantı odaları, yürüyüş parkuru gibi sosyal donatılar bir arada yer alıyor. Proje kapsamındaki daireler hemen teslim ediliyor.

Park Residences Cadde, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimam’na 20 kilometre, Kadıköy’e 3 kilometre, Boğaz Köprüsü’ne 12 kilometre, FSM Köprüsü’ne 17 kilometre ve Taksim’e 15 kilometre uzaklıkta yükseliyor.