EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Park Residences Cadde'de 150 ay vade ile konut sahibi olunabiliyor

Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş’nin Bağdat Caddesi'nde hayata geçirdiği Park Residences Cadde'de kira öder gibi ev sahibi olmak mümkün.

İstanbul'un en değerli lokasyonlarından Bağdat Caddesi'nde konumlandırılan Park Residences Cadde'de yeni başlayan kampanya kapsamında 150 ay vade imkanı sunuluyor. Daire fiyatlarının 498 bin dolardan başladığı projede yüzde 10 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. KDV oranının yüzde 8 olarak hesaplandığı projede ödemeler dolar ya TL ile yapılabiliyor. Bölgenin en lüks projelerinden biri olan Park Residences Cadde'de kişiye özel ödeme planları da sunuluyor.

Konutlar kendi kendini ödüyor

Yatırımcılar için büyük avantaj sunan projede kira kontratı olan satılık rezidanslar mevcut. Bu tür bir yatırımın tercih edilmesi durumunda ise rezidans bedelinin yarısını kiracı otomatik olarak ödüyor. Dolayısıyla yüzde 10 peşinatla birlikte 15,30 ve 60’ıncı aylarda yapılacak olan balon ödemelerle rezidans bedelinin yüzde 50’sinin tamamlanmasıyla, kalan yüzde 50’lik kısmı rezidansın kira geliri ile kapatabilmek mümkün.

Sosyal donatıları ile farklılık yaratıyor

44 katlı 4 bloktan oluşan proje içinde; fitness salonu, yoga stüdyosu, aletli pilates alanı, spinning stüdyosu, kişiye özel meditasyon dersleri, spa, sauna, hamam, şok duşlar, dinlenme odası, concierge ve güvenlik hizmetleri, ısıtma sistemli açık yüzme havuzu, manzaralı lounge alanları, çocuk ve genç oyun odaları, toplantı odaları, yürüyüş parkuru yer alıyor. Alanları 102 metrekare ile 690 metrekare arasında değişen rezidanslara yer verilen projede iki çeşit 1+1 ve 2+1, iki çeşit 3+1 ve 4+1 konutların yanı sıra penthouse seçenekleri de bulunuyor.

Mega projeler ile değeri artacak

Tamamlandığında büyük oranda prim yapması öngörülen Park Residences Cadde projesi 20 dönümlük yeşil alanıyla dikkat çekiyor. Yeni oluşan bölgelerin aksine, Bağdat Caddesi gibi değeri belli olan bir lokasyonda bulunan proje, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, 3. Havalimanı, Marmaray hızlı tren ile yeni metro hatları ve Avrasya Tüneli gibi dev ulaşım projeleriyle de değerine değer katacak.