EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Park Residence Cadde karlı bir yatırım fırsatı sunuyor

Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş’nin Bağdat Caddesi'nde hayata geçirdiği Park Residence Cadde projesi kısa sürede konut yatırımcısının ilgi odağı oldu.

İstanbul'un simgelerinden biri haline gelen Bağdat Caddesi'nde yükselen Park Residence Cadde projesi lüks ve konforu bir arada sunmayı hedefliyor. 44 bin metrekare arazi üzerinde yükselen projede büyüklükleri 102 metrekare ile 690 metrekare arasında değişen 341 rezidans yer alıyor. 8 farklı tipte dairenin yer aldığı Park Residence Cadde'de konut tipleri ise 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 ve penthouse olarak tasarlandı.

Adalar ve Boğaz manzarasıyla konut yatırımcısının ilgi odağı haline gelen Park Residence Cadde projesinde hemen teslim halde bulunan konutların satışlarına devam ediliyor. Sosyal donatılarıyla da öne çıkan Park Residences Cadde projesinde fitness salonu, yoga stüdyosu, aletli pilates alanı, spinning stüdyosu, kişiye özel meditasyon dersleri, cildi gençleştirecek nem ayarlı C vitaminli duşlar, spa, sauna, hamam, şok duşlar, dinlenme odası, concierge ve güvenlik hizmetleri, ısıtma sistemli açık yüzme havuzu, çocuk ve genç oyun odaları, toplantı odaları, yürüyüş parkuru yer alıyor.