EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Park Mozaik'te teslimler tamamlandı

TEPE ve MESA ortaklığında Ankara'da inşa edilen Park Mozaik projesinde teslim edilen konut sayısı 250’ye ulaştı. Yaşamın başladığı projede satışlar devam ediyor.

TEPE ve MESA tarafından 75 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen Park Mozik projesinde 2+1’den, 6+1’e kadar değişen farklı tiplerde dairelere yer veriliyor. 50 bin metrekaresi tematik alanları ayrılan projede toplam 885 daire yer alıyor. Teslim sürecine Aralık ayında başlanan proje, geniş yeşil alanları ve konumu ile yüksek prim avantajı sunuyor.

Satışların tüm hızıyla devam ettiği Park Mozaik projesi lokasyonuyla da dikkat çekiyor. Bölgesinde yer alan özel okul, devlet okulu ve hastanelere birkaç dakika uzaklıkta yer alan Park Mozaik’te, metro ve yeni yapılan anayollarla da şehir merkezine kolayca ulaşmak mümkün.

Park Mozaik’in en dikkat çeken özelliklerinden birisi de; gelişmiş ülkelerdeki büyük projelerin sahip olduğu Leed Gold sertifikasına aday olması. Leed Gold sertifikası sahibi olmak için projenin en başından itibaren sertifika kriterlerine göre tasarlanması ve hayata geçirilmesi gerekiyor. Sertifika; konut projesinin çevreciliğini, tasarımdaki gelişimini, kalitesini ve güvenini tescil ediyor. TEPE ve MESA birlikteliğiyle kalite ve güveni bünyesinde toplayan Park Mozaik projesinin Leed Gold adayı olması, projenin kalitesi ve güveni için bir anlamda çift tescil anlamı taşıyor. Park Mozaik, Ankara’da bu sertifikayı alan ilk konut projesi olacak.