EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Park Mozaik'te sosyal medya üzerine söyleşi

TEPE ve MESA tarafından geliştirilen Park Mozaik’te “Sosyal Medya Evimizde, Her Yerde; Çocuklarımızı Nasıl Koruruz?” konulu interaktif bir söyleşi gerçekleşti.

Gayrimenkul sektöründe 50 yıla varan tecrübeleri ile güvenin sembolü olan TEPE ve MESA tarafından hayata geçirilen Park MOZAİK’te, günümüzün vazgeçilmezi sosyal medyanın çocuklarımıza etkisini konu alan “Sosyal Medya Evimizde, Her Yerde; Çocuklarımızı Nasıl Koruruz?” konulu interaktif bir söyleşi ev sahipleri ve konukları ile buluştu.

Başkentin, TEPE ve MESA gücüyle fark yaratan konut projesi Park MOZAİK’te lisans ve yüksek lisansını psikoloji alanında tamamlayan, yaklaşık 17 yıldır farklı sektörlerde İnsan Kaynakları Yöneticisi olarak görev yapan ve aldığı koçluk eğitimi ile kariyer, aile ve yardımcı üreme yöntemleri alanlarında da koçluk yapan Meltem Büyükerdoğmuş anne babalara çocuklarını sosyal medyadan nasıl koruyabilecekleri hakkında önemli ipuçları verdi. Söyleşiye aileleri ile birlikte katılan çocuklar da palyaço eşliğinde yüz boyama ve kum boyama ile keyifli vakit geçirdi.

Projelerinde insanı ve yaşam kalitesini önceliklerinin ilk sırasına koyan Park MOZAİK, başkentin yatırım değeri sürekli artan bölgesi Yaşamkent’te yükseliyor. Her beklentiye ve zevke uygun mimari, sosyal yaşam ve peyzaj çeşitliliğini bir mozaik gibi bir araya getiren Park MOZAİK’te teslimler geçtiğimiz Aralık ayında başladı. Türkiye’de inşaat sektörünün öncü ve güvenilir iki büyük firması TEPE ve MESA ortaklığının güçlü yapısı ve iki inşaat devinin deneyimi Park MOZAİK’i tercih edenlere kazandıran, sağlam ve güvenilir bir yatırım yapma şansı veriyor.