Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Park Mozaik'te faiz oranı 0,70'e çekildi

"Gücümüzü ülkemizden alıyoruz" diyen TEPE ve MESA, Emlak Konut GYO tarafından başlatılan "Ülkemizin yarınlarına güveniyoruz" kampanyasına Park Mozaik ile katılıyor.

Emlak Konut GYO’nun yüklenicileriyle gayrimenkul sektörünü canlandırmak ve ekonomiye katkı sunmak için başlattığı yüzde 20 peşin 0.70 faiz oranı, 120 ay vadeli satış kampanyasına TEPE-MESA ortaklığı da dahil oldu. 1-31 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak kampanya “Gücümüzü ülkemizden alıyoruz” sloganıyla hayata geçti. TEPE-MESA ortaklığıyla inşa edilen Park Mozaik projesi ev sahibi olmak isteyenlerin beğenisine avantajlı kampanya olanakları ile sunuldu.

TEPE Genel Müdür Yardımcısı Murat Ankara ile MESA Genel Müdür Yardımcısı Tolga Bıyıklıoğlu kampanyaya ilişkin yaptıkları ortak açıklamada “Hep daha ileri giden ülkemizin geleceği çok daha aydınlık, çok daha güçlü olacak. TEPE ve MESA olarak bütün enerjimiz ve gücümüz bu inancımızdan geliyor. Bu benzersiz fırsatlarla Park MOZAİK kampanyasına başlamaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Fiyatlar 680 bin TL'den başlıyor

Toplam 75 bin metrekarelik geniş bir arazi üzerine inşa edilen Park Mozaik'te 2+1, 3+1, 4+1, 4+1 dubleks, 5+1, 5+1 dubleks ve 6+1 daire tiplerine yer veriliyor. Sunduğu panoramik kent manzarasının yanı sıra yeşil alanlarıyla da dikkat çeken projede daire fiyatları ise 680 bin TL'den başlıyor. Toplam 885 dairenin yer aldığı Park Mozaik projesinde hakkında ayrıntılı bilgiye www.tepemesa.com adresinden ulaşılabiliyor.