EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Park Dora Gaziantep'te teslimler Ocak 2021'de

Park Dora projesi Gaziantep’in Körkün ilçesinde park İnşaat kalitesiyle sektöre kazandırılıyor. Projede teslimler Ocak 2021 tarihinde yapılacak.

Sektörün güvenilir isimlerinden Park İnşaat kalitesiyle Gaziantep’in Körkün ilçesinde yaşama kazandırılan Park Dora Gaziantep konut projesinde daire fiyatları 315 bin TL’den start alıyor. Sadece 3+1 tipinde tasarlanmış villa seçeneklerine yer verilen projede yer alan dairelerin büyükşüğü ise 150 metrekare olacak şekilde tasarlandı.

Fiyatların 315 bin TL’den start aldığı projede lüks ve konforlu yaşam standartları uygun fiyatlarla alıcının beğenisine sunuluyor. Ocak 2021’de teslim edilecek daireler 3+1 villa tipinde. Banka kredisine uygun olan projede daire satın almayı kolaylaştırmak için kişiye özel ödeme olanakları da tanınıyor.

Lüks donatıları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Park Dora Gaziantep projesinde 7/24 hizmet veren güvenlik sistemleri, yüzme havuzu, otopark hizmetleri, peyzajlı yeşil alanlar, fitness salonu, sauna, yürüyüş alanları, çocuklar için tasarlanmış oyun alanları, çocuk kulübü, meyve ağaçları, hatıra ormanı gibi birçok lüks sosyal olanak yer alıyor.

Gaziantep’in Körkün ilçesinde Park İnşaat kalitesi ve güvencesiyle hayata geçirilen Park Dora projesinde yer alan konutların teslimleri Ocak 2021 tarihinde yapılacak. Lüks, ferah ve konforlu yaşam alanları dizayn edilen Park Dora Gaziantep konut projesinde daire fiyatları ise 315 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Toplam 78 adet 3+1 villaya yer verilen proje Park İnşaat tarafından Kilis Yolu üzerinde inşa ediliyor. Park Dora Gaziantep konut projesinde her villanın kendine ait bir adet bahçesi bulunuyor. Modern mimarisiyle dikkat çeken projede estetik nitelik de ön planda tutuluyor.

Park İnşaat Park Dora Gaziantep konut projesi hakkında güncel bilgileri öğrenmek ve güncel kampanyalardan haberdar olmak için Emlak Gündem’i takip edin!