EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Paradise Güneşli'de fiyatlar 380 bin TL'den başlıyor

Yeditepe İnşaat tarafından Bağcılar'da konumlandırılan Paradise Güneşli projesinde satışlara başlandı. Projede fiyatlar 380 bin TL ile 560 bin TL arasında değişiyor.

İstanbul'un değer kazanmaya devam eden bölgelerinden Bağcılar'da 8 bin 700 metrekarelik alan üzerinde hayata geçirilen Paradise Güneşli projesinde toplam 285 konut yer alıyor. Projede alanları 110 metrekare ile 130 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1 ve 3+1 tipinde daireler bulunuyor.

Eylül 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen projede 2+1 daire fiyatları 380 bin TL ile 420 bin TL arasında, 3+1 daire fiyatları 450 bin TL ile 560 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Banka kredisiyle daire satın alınabilen projede kişiye özel ödeme koşulları da sunuluyor.

Bağcılar Ateştuğla'da yükselen Paradise Güneşli projesi Atatürk Havalimanı'na 9 kilometre, E-5'e ise 3 kilometre mesafede bulunuyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında geniş peyzaj alanları, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, yürüyüş parkuru, kamelya ve kapalı yüzme havuzu yer alıyor.