EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Panaroma Pavli'de fiyatlar 475 bin TL'den başlıyor

Altınsoy İnşaat kalitesinde İstanbul'un sürekli değerlenen ilçesi Pendik'te hayata geçirilen Panaroma Pavli projesinde fiyatlar 475 bin TL'den başlıyor.

Sabiha Gökçen Havalimanı’na yakınlığının yanı sıra yeni yapılan bağlantı yollarıyla dikkat çeken Pendik; gayrimenkul yatırımcılarının yeni adresi haline geldi. 20’den fazla nitelikli konut projesinin yükseldiği Pendik, önümüzdeki yıllarda Türkiye’nin çok konuşulacak projelerine ev sahipliği yapacak.

Gayrimenkul yatırımları açısından İstanbul’un parlayan yıldızı haline gelen Pendik; nitelikli ve yatırım potansiyeli yüksek konut projelerine ev sahipliği yapıyor.

Pendik’te ki En Avantajlı Proje ‘Panorama Pavli’, Anadolu Yakasının en değerlenen bölgesi Pendik’te şık tasarımıyla ve emsallerine göre avantajlı Fiyatlarıyla sizi kendisine hayran bırakacak bir Altınsoy projesi. Günümüzde hem yurt içi hemde uluslararası alanda en zorlu müteahhitlik faaliyetlerinin öncü kuruluşlarından olan Altınsoy İnşaat, 24 yılı aşkın deneyimi ile toplumun ve gayrimenkul sektörünün ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek; Sizler için Panorama Pavli Projesini yarattı.

Lokasyon Avantajı

Yaklaşık 6.000 beyaz yakalı çalışanın olduğu finans kuruluşlarının yeni merkezlerine 5dk kadar yakınlıkta olması ve D-100 karayolunun denize en yakın noktasında Panorama Pavli lokasyon avantajı ile öne çıkmaktadır.

Yapılan yatırımlarla her geçen gün büyüyen ve şu anda Anadolu Yakasının en önemli bölgelerinden Pendik’te devam eden projenin denize yakınlığı, adalara ve özellikle Pavli adasına karşı Panoramik manzarası ile ayrıcalıklı bir konut projesi ve geleceğiniz için çok karlı bir yatırımdır.

Oldukça merkezi bir lokasyonda bulunan Panorama Pavli projesi metro durağına yürüme mesafesinde bulunuyor. Proje İDO iskelesine 7 dakika, Marmaray Kaynarca durağına da 5 dakika uzaklıkta yer alıyor. Ayrıca Marmara Üniversitesi Hastanesi'ne 6 dakika uzaklıkta yer alan Panorama Pavli projesi, Medical Park Hastanesi'ne 5 dakika, Botaş Parka'a 1.6 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Panorama Pavli Fiyatları

Panorama Pavli projesinde teslim tarihi olarak Aralık 207 hedeflenmekte. İstanbul'un Anadolu yakasında cazip fiyata lüks daire sahibi olma fırsatı sunan projede daireler 475 bin TL'den başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor. Öte yandan Altınsoy İnşaat, projede banka kredisi ile konut sahibi olabilme imkanını da tanıyor.

Panoramik Ada Manzarası ile Sizlerle

Panorama Pavli, sınırsız deniz ve ada manzarasıyla, benzerine kolay kolay rastlayamayacağınız güzellikleri sunar. Kent yaşamından kopmadan bütün olanaklara sahip bir lokasyonda canınız o an neyi isterse kolayca ulaşabileceğiniz stratejik açıdan benzersiz bir noktada yaşıyor olmaktan ayrıca mutluluk duyacaksınız.

Yüksek Kalitede Bir Yaşam

Şık mimari tasarımı, göz alıcı detayları, çocuk oyun alanı, spor alanları, havuzu ve yeşil alanlarıyla Panorama Pavli keşfedilmeyi bekleyen rengarenk bir dünya.. Evinizde geçirdiğiniz zamanın kaliteli olması için profesyonel ekibimizle oluşturduğumuz konseptimizde rahatlığı, sıcaklığı ve huzuru birlikte yaşayacaksınız.

Altınsoy İnşaat

Altınsoy İnşaat’ın tamamlanan projelerinden bazıları ise bu şekilde: Güney Plaza, Orjin Group İş Merkezi Maslak, Oryapark Otel, işyeri ve konut projesi, Desbaş Depo Binası, 17 Burda AVM, Anadolu Han Flo Mağazası, Mavibahçe AVM, Galatasaray Sokak Oteli, İlriccio Bodrum D-Hotel, Demsa Kandilli Konakları, Batum Radisson Blu Hotel, Garanti Bankası Zekeriyaköy Yonca Konutları, Batum Nurol Konut projesi, Astay 16-9 projesi.