EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Pana Yapı projelerinden konut sahibi olmak şimdi daha kolay

Bağdat Caddesi'nde hayata geçirdiği kentsel dönüşüm projeleriyle sektörde kendine önemli bir yer edinen Pana Yapı, yatırımcılara rahat ödeme planları sunuyor.

İnşaat ve gayrimenkul geliştirme faaliyetlerini farklı konseptlerdeki konutlarla sürdüren Pana Yapı, Türkiye’nin ilk büyük ve planlı kentsel dönüşüm bölgesi Fikirtepe’de “Brooklyn” markasıyla yürüttüğü 4 farklı projesinin yanında yerinde dönüşüm çalışmaları da gerçekleştiriyor. Pana Yapı, Kadıköy’ün en özel ve değerli lokasyonlarından biri olan Bağdat Caddesi’ndeki butik projeleri özel konseptlerle şekillendiriyor. Bağdat Caddesi’nin; Fernerbahçe, Suadiye, Caddebostan, Erenköy gibi önemli lokasyonlarında, 5 farklı butik projeler gerçekleştiren Pana Yapı, sunduğu farklı metrekare büyüklükleri ve ödeme kolaylıkları ile ev sahibi olmak isteyenlere kaçırılmayacak fırsat sunuyor.

Şehrin kalbinde modern ve konforlu bir yaşam

Bağdat Caddesi üzerinde, sahile 5 dakika yürüme mesafesinde, şehrin karmaşasından ve stresinden uzak, samimi ve sıcak mahalle hayatını modern tasarımlarla zenginleştiren Pana Yapı, bölgede ev sahibi olmak isteyenler için tamamlanmış ve yapımı devam eden projelerde farklı ödeme seçenekleri sunuyor. Anadolu yakasının kalbi Bağdat Caddesi’nde, ev sahibi olmak isteyenler Pana Yapı’nın sunduğu ayrıcalıklardan yararlanabilecek.