EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Palm City Modern’de 700 bin TL’ye 3+1

Palm City Modern projesi Antalya Döşemealtı’nda hayata geçiriliyor. 3+1 konut fiyatlarının 700 bin TL’den başladığı Palm City Modern Antalya’da teslim tarihi Eylül 2018.

Gencer Group tarafından Antalya Döşemealtı’nda hayata geçirilen Palm City Modern projesi 63 bin 600 metrekare alan üzerinde yükseliyor. Tamamı 3+1 seçeneğinin yer aldığı Palm City Modern projesinde konut büyüklükleri brüt 186 metrekare olarak tasarlandı.

PALM CİTY MODERN ANTALYA KONUT FİYATLARI

3+1 konutlardan oluşan Palm City Modern projesinde yüzde 40 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Kalan konut bedeli ise şirket bünyesinde 10 yıla kadar taksitlendirilebiliyor.

Palm City Modern Antalya’da konut fiyatları 700 bin TL’den başlıyor. Palm City Modern projesinde konut teslimlerinin Eylül 2018’de yapılması planlanıyor.

TEKNİK ÖZELLİKLERİYLE DİKKAT ÇEKEN PROJE

Palm City Modern Antalya’da yer alan müstakil evler ısı pompasına ve kombiye uygun yerden ısıtma altyapısıyla donatılıyor. Projede yer alan daireler mantolama, zayıf akım rölesi, şömine bacası, yüzer döşeme sistemi, jeneratör ve 3 camlı ısı yalıtımlı doğramalar gibi teknik özelliklerle dikkat çekiyor.

SOSYAL OLANAKLARIYLA ÖNE ÇIKIYOR

Palm City Modern projesi, ikiz villa olarak konumlanmış toplam 176 dubleks, bahçeli evden meydana geliyor. Aktif güvenlik sistemleri ile çevrelenen sitede, yürüyüş yollarının yanı sıra yüzme, tenis, fitness gibi olanaklara sahip spor tesisi yer alıyor. Ayrıca okul öncesi çocuklar için faaliyete geçecek olan kreş de projede yer alan bir diğer özellik olarak karşımıza çıkıyor.

Palm City Modern Antalya projesinde sunulan ayrıcalıklar şöyle:

Yüzme havuzu

Tenis kortu

Fitness salonu

Çocuk oyun alanları

Yürüyüş yolları

Kış bahçesi

Yeşil alan

Güvenlik

Otopark