EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Özyurtlar İnşaat'ın 3 projesinde vade süresi 240 aya çıktı

Özyurtlar İnşaat tarafından hayata geçirilen Nlogo İstanbul, Ncadde Hayat Residence ve Nlive Bahçeşehir projelerinden 240 ay vadeyle konut sahibi olunabiliyor.

Hayata geçirdiği projelerle yatırımcısına karlı bir yatırım ve konforlu bir yaşam fırsatı sunan Özyurtlar İnşaat'ın Nlogo İstanbul, Ncadde Hayat Residence ve Nlive Bahçeşehir projelerinde 0,79 faiz oranıyla 20 yıl vadeyle konut sahibi olma fırsatı sunuluyor. 31 Mart'a kadar devam edecek olan kampanya kapsamında, yüzde 5 peşinatla daire sahibi olunabiliyor. Özellikle orta gelirlilerin ev sahibi olmasının önüne açacak olan kampanyada; yüzde 0,45 faiz oranıyla 120 ay ya da sıfır faizle 60 ay vade fırsatı da bulunuyor.

Konut almanın tam zamanı

Herkesin ev hayalini gerçeğe dönüştürmek için sürekli gayret gösterdiklerini söyleyen Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, kampanyalarla konut almayı kolaylaştırdıklarını belirtti. Konut almanın tam zamanı olduğunu vurgulayan Özyurt, “Yüzde 20 peşinat, 240 ay vade ve 0,79 faizle Nlogo İstanbul, Ncadde Hayat Residence ve Nlive Bahçeşehir projelerinden ev sahibi olmak isteyenler, 31 Mart'a kadar banka kredisi yoluyla kampanyamızdan yararlanabilecek” dedi.

Türk ekonomisi büyümeye devam ediyor

Yapılan kampanyalarla Türk ekonomisinin bel kemiği olan gayrimenkul sektörünün dinamizim kazanacağını ifade eden Tamer Özyurt, uzun vadeli konut kredisinin yurt dışında oldukça yaygın olduğunu belirtti. Özyurt, sözlerine şöyle devam etti: “Sadece 10 yıl öncesine kadar sadece beş yıl vadeyle konut kredisi alınırken, bugün bu vadeler 20 yıla kadar uzadı. Tüm bu gelişmeler Türk ekonomisinin ne kadar büyüdüğünü gözler önüne seriyor. Biz de Özyurtlar güvencesiyle üç projemizde vadeleri 20 yıla çıkardık. Üstelik 0,79 faiz oranıyla tüm yatırımcılarımızın alım gücünü kolaylaştırdık.”