Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Özyurtlar Holding’ten ‘Kadınlar Günü’ne özel sürpriz

Ürettiği nitelikli projelerle Beylikdüzü-Esenyurt hattını şekillendiren ve 60 bin kişiyi konut sahibi yapan Özyurtlar Holding’ten ‘Kadınlar Günü’ne özel check-up hediyesi

İnşaat sektöründe ürettiği kaliteli ve güvenilir yapılarla bu güne kadar 60 bin kişiyi ev sahibi yapan ve İstanbul Anadolu Yakasının sürekli gelişen ve yenilenen lokasyonlarından Esenyurt-Beylikdüzü bölgesinin şekillenmesinde önemli bir rol üstlenen Özyurtlar Holding ‘Kadınlar Günü’nde çok özel bir hediye verecek.

Dünya Kadınlar Günü’nde kadınların sağlığı için çok güzel bir sürpriz hazırlayan Özyurtlar Holding bu özel günde check-up hediye ediyor. Özyurtlar Holding’in Garden City projesine gelen kadınlar 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak hazırlanan program sayesinde check-up yaptırma imkânı buluyor.

Dünya Kadınlar günü’nde kadınları unutmayan Özyurtlar Holidng bu özel günde kadınlara en sağlıklı hediyeyi vermeyi amaçlıyor. Buözel günde kadınlar Özyurtlar Holding projelerinden Garden City’e gidince kendilerine sağlanan avantajlar kapsamında check-up yaptırma şansı yakalıyorlar.

Konut projeleri ile olduğu kadar hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle de adından sıkça söz ettiren Özyurtlar Holding Esenyurt’ta sektöre kazandırdığı ve binin üzerinde aileye ev sahipliği yapan büyük konut projesi Garden City’de kadınları ağırlayarak onlara check-up yaptırma olanağı veriyor.

Sağlıklarına önem veren kadınları Esenyurt'ta konumlanan ve binden fazla aileye ev sahipliği yapan Garden City projesinde ağırlayacak olan Özyurtlar Holding, projede check up hizmeti verilmesine olanak tanıyor.

Dünya Kadınlar Günü'ne özel check-up'tan yararlanma imkanını saat 09:00’da başlayacak ve 18:00’e kadar Garden City’de devam edecek. Kadınlar Günü’ne özel kadınlara yapılacak sağlık taraması sosyal sorumluluk çerçevesinde Özyurtlar Holding tarafından hayata geçiriliyor.