EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Özyurtlar Holding’te teslimler 2018’de!

Özyurtlar Holding 2018 yılını ‘teslim yılı’ ilan ettiğini açıkladı. Firma tarafından üretilen 3 bin 628 adet dairenin teslimi yıl sonunda gerçekleştirilecek.

Gayrimenkul sektörünün lider isimlerinden Özyurtlar Holding için 2018 yılı teslim yılı olacak. Özyurtlar Holding tarafından İstanbul’un stratejik ve merkezi lokasyonlarında sektöre kazandırılan NLogo İstanbul, Ncadde Hayat, NCadde Ottoman ve NCadde Ateş Corner projelerindeki konutların teslimleri 2018 yılının sonuna kadar tamamlanmış olacak. Bahsi geçen 4 projedeki konutların telsim edilmesiyle birlikte 2018 yılı içerisinde toplam 3 bin 628 adet konut yeni sahiplerine ulaşmış olacak.

NLogo İstanbul, Ncadde Hayat, NCadde Ottoman ve NCadde Ateş Corner projelerinde yer alan konutlar ‘hemen taşın’ avantajıyla ve çok özel kampanyalar ile tüketicinin beğenisine sunuluyor.

“Herkes kampanya yapar Özyurtlar Holding ev sahibi yapar”

8 ay içinde binlerce konutu teslim edecek olan Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt konuyla ilgili yaptığı açıklamada,

"Bundan tam 27 yıl önce misyonumuzu ‘mutlu ev sahipleri yaratmak’ olarak belirleyerek yola çıktık. Bugüne kadar toplam 1 milyon 500 bin metrekare alana 15 bin konut inşa ederek ve 60 bin kişiyi ev sahibi yaptık. Esenyurt ilçesinin marka değerinin oluşmasına ve bilinirliğine öncülük ettik. Ekonomi için katma değer yaratan yatırımlara odaklandık ve projelerimizi en kısa sürede tamamlayarak sahiplerine teslim ettik. Her zaman söylediğimiz gibi 'herkes kampanya yapar Özyurtlar Holding ev sahibi yapar'.

“2018 yılında dört projemizin teslimlerini gerçekleştirmiş olacağız”

Bu doğrultuda 2018'i teslim yılı ilan ettik ve yıl sonuna kadar dört projemizin teslimini gerçekleştirmiş olacağız. 'NLogo' projemizde bin 800 dairenin teslimine başladık, 'NCadde Ottoman', 'NCadde Ateş Corner' ve 'NCadde Hayat', projelerinde ise kasım ve aralık aylarında teslimlerimizi tamamlayacağız. Bu projeler bitiyor ve yaşam başlıyor. Biz de bu dört projedeki dairelerimizi 'hemen taşın fırsatıyla sunuyoruz" ifadelerini kullandı.