Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Özen Kuzu: Konutta alım için şimdi doğru zaman

Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO'su Özen Kuzu, konut almanın tam zamanı olduğunu ifade etti. Konut kampanyası ile stokların eriyeceğini belirtti.

Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO'su Özen Kuzu, Türkiye için Kazanç Vakti kampanyasına destek verdiklerini ifade etti. İstanbul'un denize sıfır tek premium projesi SeaPearl Ataköy ile kampanyaya dahil olduklarını ifade eden Özen Kuzu, lüksü yeniden yorumladıklarını belirterek sektör adına sıra dışı bir projeye imza attıklarını söyledi.

TARİHİ KAMPANYAYA DESTEK

Sabah Gazetesi'nden Seda Tabak'ın haberine göre; Türkiye'nin güçlü ekonomisine destek vermek için tarihi kampanyaya dahil olduklarını açıklayan Özen Kuzu; “31 Ekim'e kadar sürecek kampanya kapsamında SeaPearl Ataköy'de yüzde 10 indirim avantajı sunuyoruz” diye konuştu.

KONUT STOKLARI ERİYECEK

Konut almak için en uygun zamanın olduğunu ifade eden Özen Kuzu, kampanyanın süreceği 2 aylık süreç sonunda 10 milyar TL ciro elde edileceğini söyledi. 10-12 bin konutun satılacağını, stokların eriyeceğini öngördüğünü ifade eden Kuzu; “Türkiye için Kazanç Vakti kampanyası ile konut almanın tam zamanı olduğunu düşünüyorum” dedi.