EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ottomare Palace'ta deniz manzaralı 1+1'den 4+1'e suit daire seçenekleri sunuluyor

Ottaman Gayrimenkul tarafından Bakırköy'de sektöre kazandırılan Ottamare Palace Bakırköy projesinde 1+1'den 4+1'e kadar suit daireler alıcının beğenisine sunuluyor.

Ottoman Gayrimenkul tarafından İstanbul Avrupa Yakasının en işlek ilçelerinden Bakırköy'de sektöre kazandırılan Ottomare Palace projesi deniz manzarasına hakim konumu ve merkezi noktadaki yeriyle dikkat çekiyor. Hem yatırım hem de oturum için avantajlı imkanlar sağlayan projede konut yatırımcılarına 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 kat planlarında tasarlanan suit daire seçenekleri sunuluyor.

13 bin 500 metrekare alan üzerinde Ottoman Gayrimenkul tarafından yaşama kazandırılan Ottomare Palace projesinde yer alan dairelerin büyüklükleri ise 63 metrekareden başlayıp 148 metrekareye kadar yükseliyor.

Toplam 62 adet rezidansa yer verilen Ottomare Palace projesinde 1+1'den 4+1'e kadar suit daire seçenekleri bulunuyor. Her suitin kendine ait bir adet terasının bulunduğu proje özellikle denize hakim manzarası ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Ottoman Gayrimenkul Ottomare Palace projesinin daire fiyatları ve ödeme planlarına ilişkin bilgiler henüz paylaşılmadı. Proje hakkındaki tüm detayların kısa süre içerisinde açıklanması bekleniyor. Proje hakkındaki tüm detayları Konut Haberi sitemizden öğrenebilirsiniz.

Modern mimarisiyle dikkat çelen Ottomare Palace projesinin sosyal olanakları arasında açık yüzme havuzu, güvenlik, otopark, kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, tenis kortu, vitamin bar, bilardo, yürüyüş alanları ve yeşil alan yer alıyor.

Ottomare Palace projesinde ayrıca su deposu, hidrofor, jenaratör, lobi, resepsiyon, sprinkler sistemi, merkezi ısıtma, ısı pay ölçer, ebevyn banyosu, ebevyn giyinme odası ve rezidans hizmetleri bulunuyor.