EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ostim Prestij'de fiyatlar 360 bin TL'den başlıyor

Fırat Life Style, Dema Konut ve ZMK İnşaat tarafından Ankara Yenimahalle'de yükselen Ostim Prestij projesinde ofis fiyatları 360 bin TL'den başlıyor.

Ankara'nın en değerli bölgelerinden Ostim'de 29 bin 685 metrekare alan üzerinde konumlandırılan Ostim Prestij projesinde toplam 259 ofise yer veriliyor. Ofislerin yanı sıra 98 adet dükkanın da bulunduğu proje 8 ve 9 katlı 6 bloktan oluşuyor. Dükkan fiyatlarının 848 bin TL'den, ofis fiyatlarının 360 bin TL'den başladığı projede ofislerin alanları 97 metrekare ile 130 metrekare arasında, dükkanların alanları ise 60 metrekare ile 170 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Peşin ödemelerde indirim de yapılan Ostim Prestij'de banka karedisiyle dükkan ve ofis sahibi oluanbiliyor. Ostim metro durağının hemen yanıbaşında yükselen Ostim Prestij projesi ulaşım açısından oldukça avantajlı. İki ara sokakla 3 kütleye ayrılan Ostim Prestij projesinde konferans, sergi, kongre, toplantı ve ticari amaçlı salonlar yer alıyor. Ekim 2017'de sahiplerine teslim edilmesi beklenen proje tamamlandığında en küçük ofislerin 2 bin 500 TL ila 3 bin 500 TL'den kiracı bulması bekleniyor.