EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Osman Gazi Köprüsü geldi, bölgenin değeri 10 katına çıktı

Osman Gazi Köprüsü'nün açılış töreni öncesinde konuşan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, köprünün bölgenin değerini artırdığını söyledi.

Osman Gazi Köprüsü'yle birlikte Karamürsel'de 1 lira olan yerin şimdi 10 lira olduğunu söyleyen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, bu fiyatların köprü açıldıktan sonra daha da artacağını tahmin ettiğini söyledi. Karaosmanoğlu, "Türkiye için çok büyük bir kazanım. Tabi ulaşım bir ülkenin gelişimi için en önemli enerji kaynağı vücudumuzdaki kan dolaşımı ne kadar sağlıklı olursa o kadar sağlıklı bir insan oluruz. Ülkenin ulaşımı da ne kadar hızlı ve güvenli olursa, o ülke o kadar hızlı kalkınır, gelişir. Onun için Türkiye'nin gelişmesi adına bu projeler yapılıyor. Artık bizim mühendisimiz bunları yapabiliyor. Bizim tekniyenimiz, bizim işçimiz bunu yapıyor" diye konuştu.

Türkiye'nin gelişen bir ülke olduğunu vurgulayan Karaosmanoğlu, "Türkiye'yi kıskanıyorlar. O yüzden bizi rahat bırakmıyorlar zaten, hayal edemiyorlar Türkiye'nin bu şekilde gelişimini. Köprüyle 6 saatlik yok neredeyse 3 saate düşüyor. Onun için Osman Gazi Köprüsü, Kocaelimize hayırlı olsun dediğimiz gibi Türkiye'ye de hayırlı olsun."