Folkart Incity
2 Yıl Sonra Teslim
Folkart Incity İzmir / Bornova 239.000 TL - 1.349.000 TL Proje Detayı
AND Pastel
10 Ay Sonra Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı
Pega Kartal
Hemen Teslim
Pega Kartal İstanbul Anadolu / Kartal 395.000 TL - 1.600.000 TL Proje Detayı
Nef Kağıthane
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Kağıthane İstanbul Avrupa / Kağıthane Proje Detayı

Osman Gazi Köprüsü geldi, bölgenin değeri 10 katına çıktı

Osman Gazi Köprüsü'nün açılış töreni öncesinde konuşan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, köprünün bölgenin değerini artırdığını söyledi.

Osman Gazi Köprüsü'yle birlikte Karamürsel'de 1 lira olan yerin şimdi 10 lira olduğunu söyleyen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, bu fiyatların köprü açıldıktan sonra daha da artacağını tahmin ettiğini söyledi. Karaosmanoğlu, "Türkiye için çok büyük bir kazanım. Tabi ulaşım bir ülkenin gelişimi için en önemli enerji kaynağı vücudumuzdaki kan dolaşımı ne kadar sağlıklı olursa o kadar sağlıklı bir insan oluruz. Ülkenin ulaşımı da ne kadar hızlı ve güvenli olursa, o ülke o kadar hızlı kalkınır, gelişir. Onun için Türkiye'nin gelişmesi adına bu projeler yapılıyor. Artık bizim mühendisimiz bunları yapabiliyor. Bizim tekniyenimiz, bizim işçimiz bunu yapıyor" diye konuştu.

Türkiye'nin gelişen bir ülke olduğunu vurgulayan Karaosmanoğlu, "Türkiye'yi kıskanıyorlar. O yüzden bizi rahat bırakmıyorlar zaten, hayal edemiyorlar Türkiye'nin bu şekilde gelişimini. Köprüyle 6 saatlik yok neredeyse 3 saate düşüyor. Onun için Osman Gazi Köprüsü, Kocaelimize hayırlı olsun dediğimiz gibi Türkiye'ye de hayırlı olsun."