EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Oryapark’ta fiyatlar 590 bin TL’den başlıyor

Oryataş İnşaat güvencesiyle Anadolu Yakası Ümraniye’de inşa edilen Oryapark’ta daire fiyatları 590 bin TL’den başlıyor.

Anadolu Yakası Ümraniye’de yükselen Oryapark İstanbul projesinde ilk etapta yer alan 263 dairenin anahtar teslimlerine başlandı. Oryapark İstanbul’da 1+1 daireler 53-62 metrekare, 2+1 daireler 91-100 metrekare, 3+1 daireler 109-128 metrekare, 4+1 daireler 154 metrekare olarak olarak dizayn edildi.

1+1'den 4+1'e kadar daire seçeneklerinin bulunduğu Oryapark İstanbul’da fiyatlar 590 bin TL’den başlıyor. “0 Peşin Hemen Taşın” kampanyasının da yürütüldüğü projede 0 peşinat ve 60 ay 0 faiz oranı ile konut sahibi olunabiliyor.

Oryataş İmzası taşıyan projede açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness center, sauna, kids club, club lounge, özel yemek odaları, çok amaçlı spor sahası, yürüyüş parkurları, açık ve kapalı otopark gibi olanaklar bir arada bulunuyor.

Oryapark İstanbul’un içerisinde 5 yıldızlı Crowne Plaza oteli, Starbucks, Migros, Özgür Şef Steak House gibi temel ihtiyaçların kolaylıkla karşılanabileceği 20 mağaza hizmet veriyor. Oryapark İstanbul projesinde 263 dairenin anahtar teslimleri başladı.