EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Oryapark İstanbul'da yüzde 5 indirim avantajı sürüyor

Oryataş İnşaat tarafından hayata geçirilen Oryapark İstanbul'da peşin alımlarda yüzde 5 indirimin yanı sıra sıfır faiz, sıfır peşinat ve sıfır KDV kampanyası sürüyor.

Anadolu yakasının gelişen semtlerinden Ümraniye'de yükselen Oryapark İstanbul projesi 36 bin metrekarelik alan üzerinde hayata geçiriliyor. 2 kule toplam 526 konutun yer aldığı projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlar yer alıyor. Daire büyüklüklerinin 82 metrekare ile 238 metrekare arasında değiştiği projenin teslimlerine ise Aralık 2016'da başlanması bekleniyor. Projede ayrıca 27 katlı bir ofis bloğu, 20 mağazadan oluşan alışveriş caddesi ve otel alanı bulunuyor.

Teslime kadar yüzde 35 oranında prim yapması beklenen projede daire fiyatları 571 bin 644 liradan başlıyor. Peşin ödemelerde yüzde 5 oranında indirim yapılan projenin TEB, Garanti Bankası ve Akbank ile anlaşması bulunuyor.

Oryapark İstanbul'un sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna, çocuk oyun alanları, parti odaları, çok amaçlı spor sahası, yürüyüş parkurları, özel kat bahçeleri, açık ve kapalı otoparklar yer alıyor. Üçüncü Köprü bağlantı yoluna 2 kilometre mesafede yer alan Oryapark İstanbul, Bağdat Caddesi’ne ise 20 dakika uzaklıkta bulunuyor.