EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ortadoğu Grup projelerinde ödemeler 2019'da başlıyor

Ortadoğu Grup'un Mod İstanbul, Resim İstanbul ve Yeni Nesil Eyüp projelerinde başlatılan kampanyaya göre; projelerden 25 bin TL peşinatla konut sahibi olunabiliyor.

Ortadoğu Grup, hayata geçirdiği Mod İstanbul, Resim İstanbul ve Yeni Nesil Eyüp projelerinde başlattığı kampanyalarla yatırımcılara birbirinden cazip ödeme avantajları sunuyor.

Mod İstanbul'da ödemeler Ocak 2019'da başlıyor

Ortadoğu Grup, İstanbul'un hızla gelişen bölgesi Kağıthane'de hayata geçirdiği Mod İstanbul projesinden daire sahibi olmak isteyenlere, dairelerin liste fiyatından yüzde 10 indirim yaparak, sadece 25 bin lira peşinatla, 2019 yılının ocak ayına kadar başka ödeme yapmadan daire sahibi olma imkanı sağlıyor. Hem yatırımcı hem de oturumcu tarafından yoğun talep gören projede, daire fiyatları 486 bin liradan başlıyor. 2018 yılının Haziran ayında teslim edilmesi planlanan Mod İstanbul projesi, Kemerburgaz Caddesi’ne, TEM'e, E-5 bağlantı yoluna ve Mecidiyeköy Mahmutbey metro hattına çok yakın bir lokasyonda yer alıyor.

Resim İstanbul’da fiyatlar 385 bin TL'den başlıyor

Ortadoğu Grup'un Sancaktepe’de hayata geçirdiği Resim İstanbul projesinde, yüzde 10 indirim uygulanıyor ve hemen teslim 2+1 daireler için sadece 30 bin lira peşinat alınıyor. Ayrıca kampanya kapsamında 2019 yılının Ocak ayına kadar başka bir ödeme yapmadan daireye taşınma imkanı sunuluyor.

Resim İstanbul projesi, 81 bin 433 metrekare arazi üzerinde üç etapta toplam 28 blok ve 1.394 daireden oluşuyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinin yer aldığı Resim İstanbul’da fiyatlar 385 bin liradan başlıyor. Yüzde 81,3’ü açık alanlara ayrılan projede; dinlenme locaları, pergolalar, tenis kortu, açık ve kapalı yüzme havuzu, bisiklet ve yürüyüş yolları ile çocuk oyun parkları, tematik bahçeler ve açık hava sineması bulunuyor. Projede yer alan sosyal tesiste de kapalı havuzun yanı sıra hamam, sauna, buhar odası, fitness center, kapalı basketbol sahası, squash salonu, davet salonu, kapalı çocuk oyun alanı, cep sineması ve faaliyet odaları yer alıyor.

Yeni Nesil Eyüp’te yüzde 15 indirim fırsatı

Ortadoğu Grup’un bir diğer projesi olan Yeni Nesil Eyüp'te ise sonbahara özel yüzde 15 indirim avantajıyla, sadece yüzde 5 peşinat vererek 120 aya varan vade seçenekleri ile ev sahibi olma fırsatı sunuluyor. 2+1 ve 3+1 daire tiplerinin yer aldığı Yeni Nesil Eyüp projesinde, daire fiyatları 695 bin liradan başlıyor. 8 bin 936 metrekare alan üzerine inşa edilen proje, 222 daire ve 9 ticari üniteden oluşuyor. Yüzde 73’ü yeşil ve açık alana ayrılan projede, açık hava oyun parkları, kapalı yüzme havuzu, basketbol sahası, fitness salonu, kafe, kapalı otopark ve 24 saat güvenlik personeli eşliğinde kontrollü giriş çıkışlar bulunuyor. Ayrıca proje, Mecidiyeköy Mahmutbey metrosu Yeşilpınar durağının hemen yanında konumlanarak ulaşım avantajı sağlıyor.